Pszichológus

Megegyezés szerint

Az álláshoz tartozó elvárások, lényeges feladatok:

  • mentálhigiénés tanácsadás biztosítása az egyetem magyar és külföldi hallgatói és dolgozói számára
  • csoportos tanácsadások és tréningek tartása
  • szupervízión, esetmegbeszélésen való részvétel
  • pszichoedukatív közösségi média tartalmak készítése

Elvárt ismeretek, kompetenciák:

  • 1-3 év mentálhigiénés tanácsadás területen szerzett szakmai tapasztalat, pszichológus szakirányú egyetemi végzettség
  • MS Office programok, levelező rendszerek és internetes alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • kiváló felelősség és hivatástudat, problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés, proaktivitás, tanulási hajlandóság, megoldáscentrikus gondolkodásmód
  • kiváló segítő és empatikus készség
  • középfokú angol nyelvtudás

Előny:

  • angol nyelv felsőfokú ismerete
  • 1-3 év felsőoktatási hallgatókkal kapcsolatos szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű teljes munkaviszony, heti 40 óra, hétfőtől péntekig.
  • cafeteria

Munkavégzés helye: 1146 Budapest, Thököly út 74. esetenként az Óbudai Egyetem többi telephelye (Budapest III és VIII. kerület ill. Székesfehérvár)

Munkába állás várható ideje: 2023. 01.16.

  • szakmai önéletrajz bérigény megjelöléssel és motivációs levél megküldése a csuzi.henrik@nonprofit.uni-obuda.hu címre 2022.01.06. 12 óráig.

A felvételt nyert munkavállalaló jelentkezésének elküldésével nyilatkozik, hogy

  • a végzettséget és/vagy képzettséget igazoló okiratokat felvétel esetén eredetiben bemutatja
  • a kiválasztási eljárásban résztvevő személyek személyes adatait a kiválasztási eljárással összefüggésben megismerhetik és kezelhetik
  • érvényes erkölcsi bizonyítványt mutat be.

Óbudai Egyetem Nonprofit Kft

Budapest

Csuzi Henrik

Budapest
csuzi.henrik@nonprofit.uni-obuda.hu