közlekedési (útügyi hatósági) feladatok ellátására munkatársat keresünk

Ha szeretne egy olyan munkahelyen dolgozni:

  • ahol az ország legjobb szakemberivel dolgozhat együtt;
  • ahol olyan jogi szaktudásra tehet szert, amelyre más munkáltatónál lehetőség sem nyílik;
  • ahol változatosak a feladatok;
  • ahol egy jól koordinált szervezetben végezheti a munkáját;
  • ahol biztos egzisztenciát tud teremteni magának;
  • ahol hosszútávra tervezhet;
  • ahol a feladat fontosságához mérten megfelelő bérezésben részesül;
  • ahol a családbarát juttatási rendszer garantált;
  • ahol csapatban dolgozunk együtt, egymásért és a teljes budapesti lakosságért,

jelentkezzen hozzánk!

Feladatok:

Budapest Főváros Kormányhivatala Fővárosi Közlekedésfelügyeleti Főosztály Útügyi Osztályán Budapest Főváros közigazgatási határán belüli közforgalmú közlekedési építmények építésének, korszerűsítésének, forgalomba helyezésének, fennmaradásának és megszüntetésének (elbontásának) engedélyezésével kapcsolatos feladatok, valamint építéshatósági engedélyezési eljárások során közlekedési szakhatósági hatáskör gyakorlása.

Elvárások:

  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Közlekedésmérnöki, vagy építőmérnöki szakterületeken szerzett felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Kormányzati szolgálati jogviszony
  • Határozatlan idejű jogviszony
  • Megfelelő bérezés
  • Cafetéria juttatás
  • Család- és gyermekbarát juttatási rendszer
  • Munkába járás támogatása
  • Stabil munkahely

Elvárt kompetenciák

Etikus magatartás/megbízhatóság ügyintézői szint

Ügyfélközpontúság ügyintézői szint

Önálló, gyors, szakszerű és jogszerű munkavégzés ügyintézői szint

Kiváló problémamegoldó képesség ügyintézői szint

Határozott fellépés ügyintézői szint

Munka Típusa

Gyakorlat hallgatóknak

0-1 év tapasztalattal

1-3 év tapasztalattal

Jelentkezés módja: Kérjük, hogy fényképes szakmai közigazgatási önéletrajzát és végzettségét, szakképzettségét igazoló okiratai másolatát elektronikus formában, az allas.humanpolitika@bfkh.gov.hu e-mail címre szíveskedjen eljuttatni. Az e-mail tárgyaként szíveskedjen feltüntetni: „közlekedési (útügyi hatósági) feladatok Álláshirdetés”.

Munkavégzés helye

Budapest, 1033 Budapest, Mozaik utca 5.

Budapest Főváros Kormányhivatala