Vevői minőségbiztosítási mérnök

Mik lesznek a feladataid?:

  • A vevői reklamációk feldolgozása, a reklamációt okozó problémák feltárása és megoldása korszerű módszerek alkalmazásával
  • Sori auditok szervezése, támogatása
  • Területek vevői auditra való felkészítése, rendszerauditok támogatása
  • A termékkel, gyártási folyamattal és rendszerrel kapcsolatos vizsgálatok elvégzése és elvégeztetése
  • Mérési adatok összegyűjtése, analizálása
  • Javítási/megelőzési javaslatok készítése, bevezetése és felülvizsgálata
  • Új termékek/projektek bevezetésének koordinálása, a kapcsolódó dokumentáció elkészítése, első minták értékelése
  • Vevő specifikus követelmények nyomon követése, felülvizsgálata, cég képviselete a vevők felé
  • Riportok készítése a felső vezetés, illetve a vevők felé
  • Prezentációk tartása a felsővezetés, illetve a vevők számára

Te vagy az ideális jelölt számunkra, ha:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (gépészmérnök előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szinten ismered a Ms Office programokat
  • Ügyfélközpontú üzleti gondolkodással rendelkezel
  • Határozott, magabiztos a fellépésed nemzetközi környezetben is
  • Önálló és együttműködő a munkastílusod, precíz és kreatív vagy, van felelősségtudatod
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Van benned utazási hajlandóság

Előny:

  • A szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés, bónusz, cafeteria rendszer
  • Hiányzásmentességi és szenioritási jutalom
  • Féléves bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Dolgozói kedvezmények több mint 30 partnernél
  • Szakmai és nyelvi továbbképzés lehetőség

Munka Típusa

0-1 év tapasztalattal

E-mailen: job-hu@eu.denso.com

Karrieroldalon keresztül: https://careers.smartrecruiters.com/DENSOINTERNATIONALEUROPE

Munkavégzés helye

Magyarország, 8000 Székesfehérvár, Holland fasor 14.

DENSO Gyártó Magyarország Kft.

job-hu@eu.denso.com
+36308550301