Quality Gyakornok Adatbázis és termék hibamód elemzés

Feladatok:

  • Reklamációs adatbázis folyamatos feldolgozása
  • Termék - hibamódok osztályozása, csoportosítása, kimutatása
  • 8D problémamegoldások folyamatos státuszfelügyelete, riportok aktualizálása

Elvárások:

  • Legalább heti 16-20 óra munkavégzés minimum 6-10 hónapra
  • Nappali tagozatos folyamatban lévő tanulmányok: villamosmérnök (gyengeáram), minőségbiztosítás területen
  • Minimum 4-5 már sikeresen lezárt félév, műszaki alapismeretek
  • MS Office ismeretek, erős Excel tudás (függvények, Vlookup, grafikonok)
  • Jó angol tudás szükséges a napi szintű munkavézéshez, elsősorban írásban
  • Pontosság és megbízható munkavégzés, talpraesett személyiség és jó kommunikációs képességek
  • Monotonitástűrés

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Quality folyamatok megismerésére
  • Fejlődési lehetőség, szakmai gyakorlat megszerzése
  • Hosszú távú  munkalehetőség

Munka Típusa

Gyakorlat hallgatóknak

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

Harman Becker Kft.