vizsgálómérnök

min 3000 plusz juttatások

Feladataid: • a zárlati vizsgálatra érkezett, változatos erősáramú berendezések (pl. transzformátorok, kis-, és középfeszültségű elosztóberendezések, nagyfeszültségű szigetelők, áramvezető sodronyok, túlfeszültségkorlátozók…stb.) feszültség-, és zárlatállósági vizsgálatainak lebonyolítása a nemzetközi szabványok előírásai szerint • kapcsolattartás, műszaki egyeztetések a hazai és nemzetközi ügyfelekkel és kollégákkal • vizsgálati eredmények dokumentálása (főleg angol nyelvű jegyzőkönyvek készítése) Amit Neked nyújtunk: • versenyképes bérezés • béren kívüli juttatások • betanulási időszak • különleges szakmai fejlődési lehetőség a nagyfeszültségű, az erősáramú és a méréstechnikai szakterületen • izgalmas és változatos vizsgálatok • továbbképzéseken, hazai és nemzetközi konferenciákon való megjelenés lehetősége • nemzetközi együttműködés és külföldi vizsgálatokban való részvétel lehetősége Elvárásaink: • Villamosmérnök végzettség (Erősáramú/Energetikai Szakirányú MSc vagy BSc) • Pályakezdők és tapasztalattal rendelkező mérnökök jelentkezését is várjuk • Minimum középfokú, B2 típusú komplex angol nyelvvizsga • Megbízható, a munkájára igényes, csapatjátékos személyiség • Microsoft Word, Excel felhasználó szintű ismerete Előny: • Kreatív személet • Rajzprogramok felhasználó szintű ismerete (pl. AutoCAD, SolidWorks…) • B kategóriás jogosítvány Ha szeretnél részese lenni egy folyamatosan fejlődő, világszinten elismert cégnek, ha szeretsz külföldi partnerekkel kommunikálni, várod a kihívásokat a megoldandó feladatokat és mindezt egy összetartó, jó hangulatú, kompetens közösségben tennéd, ahol figyelünk egymásra és segítjük egymás munkáit, akkor válassz minket! Állás, munka területe(i): • Mérnök • Mérnök vezető • Projektmenedzsment • Villamosmérnök • Teljes munkaidő Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás Szükséges nyelvtudás: Angol - Középfok/kommunikációképes szint Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület Egyéb juttatások: Éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás, tovább fejlődés támogatása

VEIKI-VNL Kft.

Budapest

Döme András

Budapest
andras.dome@dekra.com
+36301724057