Biztonsági eseményelemző / Event Analyst

A csapat célja:

Szeretnéd, ha egy jobb hely lenne a magyar kibertér? Szeretnél Magyarország legnagyobb behatolás-detekciós rendszerével (IDS/EWS) dolgozni? Esetleg egy központi csapdarendszer (Honeypot) támadási adatait értékelnéd? Netalán az ország egyik legszéleskörűbb fenyegetettségelemzési adatbázisából, a Bilétából szeretnél eseményekre vadászni? Érdekel a kibertér védelme és a támadás is? Szeretsz változatos projekteken dolgozni, csapatban gondolkozni, fejlődni? Akkor az Eseményészlelési szakterületen a helyed!

A következő feladatokban számítunk Rád:

  • EWS/Honeypot/Biléta elemzések készítése;
  • Hálózati forgalom és logelemzés;
  • A rendszerek folyamatos fejlesztése;
  • Események életciklus szerinti menedzselése;
  • Részvétel kiemelt projektekben, mint például a HunEx gyakorlat vagy a HCSC kiberverseny;
  • Külső és belső szakmai előadások megtartása.

  • Jártas vagy az IT biztonság világában;
  • Haladó szintű angol szövegértési (írásban) és informatikai biztonsági szaknyelv ismeretekkel bírsz;
  • Alapos, analitikus szemléletmóddal rendelkezel;
  • Képes vagy a precíz, önálló munkavégzésre, és csapatban is szeretsz dolgozni.

Ami nálunk előnyt jelent:

  • Bármely, a tudásodat igazoló papír;
  • Szakmai tapasztalat;
  • Script nyelvek átfogó ismerete;
  • DevOps személetmód.

Amire nálunk számíthatsz:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség Magyarország kibervédelmét ellátó szervezetnél.
  • Nemzetközi együttműködésben való részvétel.
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség.
  • Szakirányú továbbképzéseken és szakmai konferenciákon való részvétel.
  • Fiatalos és lendületes csapat.
  • Home Office lehetőség.

https://nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet a hr@nbsz.gov.hu email címre, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Biztonsági eseményelemző 2021 Óbudai Egyetem ÁB tavasz” jeligét.

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Magyarország

Lóga Nikoletta, Török István

hr@nbsz.gov.hu
+36306982803, +36306982875