FOLYAMATMÉRNÖK / Manufacturing Process Engineer - P&G Budapest Gyár, Csömör

SZERETED A KIHÍVÁSOKAT? KÉSZEN ÁLLSZ ARRA, HOGY FELSZABADÍTSD TECHNIKAI KREATIVITÁSODAT?

Procter & GambleBudapest határábanCsömörön található Budapest Gyár, 1991 óta világszínvonalú technológiát képviselő automatizált gyártósorokkal üzemel és olyan világszerte jól ismerte női higiéniai termékeket állít elő, mint az Always®, a Naturella®, a Discreet® és a Tampax®.

Az innováció a mozgatórugója mindannak, amit a P&G-nél csinálunk. Világszerte tudósok, mérnökök és fejlesztők ezreit találhatod gyártóüzemeinkben, innovációs központjainkban és disztribúciós létesítményeinkben. Mindennap azon dolgozunk, hogy kiváló minőségű termékeinkkel jobbá tegyük fogyasztóink életét. Együttműködő, sokszínű és céltudatos csaptunkban kihozhatod magadból a legtöbbet már az első naptól kezdve!

Kihívásokkal teli, hosszútávú karrierlehetőséget biztosítunk egy dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben. Olyan mérnököket keresünk, akik keresik a kihívásokat, nyitottak az újra, és tudják, hogyan kell gondolkodni a dobozon kívül. Ha részese szeretnél lenni ennek a folyamatnak, akkor jelentkezz a P&G csömöri Budapest Gyárának csapatába! Ismerd meg a benned rejlő lehetőségeket!

Szenvedélyes és technikailag hozzáértő új csapattagjainkat keressük Gyártási, és termelői egységeink csapataiba.

FELADATAID FOLYAMATMÉRNÖKKÉNT:

  • Folyamatmérnökeink egyikeként felelős leszel a világszerte jól ismert kíváló minőségű fogyasztói termékeink gyártási folyamatának támogatásához szükséges technológiák alkalmazásáért, elemzéséért, egyszerűsítéséért, optimalizálásáért és fejlesztéséért
  • Automatizált berendezések működésének megértése, esetleges folyamatok fejlesztési javaslatainak kidolgozása
  • Gyártósorhoz, gyártási területhez kapcsolódónapi tevékenységeinek, és hosszú távú képességeinek támogatása
  • Folyamatban lévő üzleti, megtakarítási projektekben való részvétel, valamint technikai megoldásokkidolgozása, amelyek megfelelnek a változó üzleti igényeknek.
  • Esetleges veszteségek azonosítása, rangsorolása, elemzése és kiküszöbölése.
  • A gyártási kollégákkal való szoros együttműködés keretében a berendezés, a gyártóegység esetlegesproblémáinak megoldása új vagy meglévő folyamatok bevonásával.
  • Műszaki szakértőkkel, külső partnerekkel, egyéb funkciókkal és más gyártási területekkel, gyárakkal való együttműködés a legjobb megoldások megtalálásaés létrehozása érdekében

AMIT NYÚJTUNK:

  • Az első naptól kezdve a rád bízott feladat lehetővé teszi, hogy mérnöki készségeiddel hozzájárulj az üzleti élethez, miközben fejlesztheted vezetői képességeidet.
  • Egyértelmű felelősséged van, amely a technikai képességeidet is kibővítheti.
  • Szakmai és vállalkozói multifunkcionális csapatokban fogsz dolgozni, miközben mentorálást, valamint funkcionális és vállalati képzést kapsz.
  • A projektek vezetése és a gyártást támogató funkciókkal való csapatmunka során lehetőséged van megtanulni és fejleszteni mind technikai, mind vezetői készségeidet a közös üzleti cél elérése mellett.

Bármi is legyen a szenvedélyed, nálunk lehetőséget biztosítunk számodra, hogy kihozd magadból a maximumot. A P&G-nél büszkén mondhatjuk, hogy szervezetünkön belül fejlesztjük a tehetségeket. A P&G-nél már az 1. napod azzal kezdődik, hogy olyasmit csinálsz, ami fontos - hatást gyakorol a világra, a P&G márkákra és a karrieredre.

Folyamatmérnöki pozíciónk belépő szintű vezetői szerepkör. Azon kollégák, akik bizonyítják az üzemeltetési és a vezetői készségeinek fejlődését, előrelépési lehetőséget tudunk biztosítani.

LEGYÉL TE A KÖVETKEZŐ GYÁRTÓSOR VEZETŐNK! KÉSZEN ÁLLSZ A KIHÍVÁSRA?

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Felsőfokú végzettséged van mérnöki, műszaki területen (villamos-, gépész-, vegyész-, mechatronikai-, bio-, környezet-, logisztikai-, automatizálási mérnök, műszaki menedzser)
  • Pályakezdő, frissdiplomás VAGY legfeljebb 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatod van
  • Kommunikációképes szintű az angol és a magyar nyelvismereted, írásban és szóban egyaránt
  • Erős vezetői és kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel
  • Jó problémamegoldó készség, rendszerszemlélet, folyamatorientáltság, analitikus gondolkodásmód, kezdeményezőkészség, rugalmasság jellemez
  • Szeretsz csapatban dolgozni, de ugyanakkor az önálló munkavégzés se áll távol tőled
  • Nyitott és motivált vagy, hogy új ismereteket szerezz mérnökként
  • Microsoft Office eszközöket professzionális szinten használod

AMIT AJÁNLUNK:

  • Kihívást jelentő mérnöki feladatok előrelépési lehetőséggel, felelősségi körrel az első naptól kezdve.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, saját állományban az első naptól
  • Biztoshosszútávúkarrierlehetőség
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Cafetéria13. havi munkabér
  • Munkába járás támogatása
  • Inspiráló munkakörnyezet – minden kollégánkat nagyra értékelünk, és elismerünk.
  • Folyamatos egészségügyi ellátás, munkavállalói támogató program
  • Apasági célú fizetett távollét
  • Élet- és balesetbiztosítás, táppénzkiegészítés
  • Céges részvényprogram, önkéntes nyugdíjpénztár
  • Széleskörű képzési és fejlődési tréningprogramok a személyes és a szakmai fejlődésre összpontosítva
  • Karácsonyi csomag, kedvezményes étkezési, P&G termék vásárlási lehetőség gyárunk területén
  • Sokszínű, sokoldalú munkakörnyezet, amely szenvedélyesen viseli a biztonságot és a minőséget
  • Számos egyéb juttatás, kedvezmény

DOLGOZZ EGY OLYAN CÉGNÉL, AHOL MINDEN NAP SZÁMÍT, HOGY MIT TESZEL!

RÓLUNK:

Globálisan elismert márkákat gyártunk, és az iparág legjobb üzleti vezetői vagyunk. Olyan megbízható márkák portfóliójával, mint a miénk, kiemelkedő fontosságú, hogy vezetőink bátran képesek legyenek vezetni a márkák, kategóriák és funkciók széles skáláját. Világszerte a megbízható, minőségi és vezető márkák egyik legerősebb portfóliójával szolgáljuk ki a fogyasztókat, beleértve az Always®, az Ariel®, a Gillette®, a Head & Shoulders®, a Herbal Essences®, az Oral-B®, a Pampers®, a Pantene®, a Tampax® és még sok más terméket. Közösségünk világszerte mintegy 70 országban működik. További információkért látogass el a pg.com  oldalra.

A P&G-nél hiszünk az esélyegyelőségben és a sokszínűségben. Nem részesítünk megkülönböztetett bánásmódban senkit faj, vallás, származás, nemi identitás, szexuális irányultság, kor, családi állapot vagy rokkantsági státusz alapján.

A P&G számára dolgozói és márkái jelentik sikerének titkát, illetve az a kultúra, amelyet alapértékeink határoznak meg. A vezetői képesség, tulajdonosi szemlélet, tisztesség, győzni akarás és a bizalom különös szerepet játszanak mindennapjainkban. Ezt az értékrendet keressük leendő kollégáinkban. Olyan munkahelyet teremtünk, ahol az emberek szeretnek dolgozni, büszkék a munkájukra és a munkahelyükre.  Szeretnénk, ha Te is inspirálnál minket páratlan ötleteiddel.

Elkötelezettek vagyunk az olyan kultúra kialakítása iránt, ahol mindenki egyenlőnek tekinti a másikat és teljesen kibontakoztathatja magát. Arra bátorítjuk a dolgozóinkat, hogy minden nap legyenek önmaguk, legyenek egyediek, és hozzák ki a legtöbbet egymásból. Ha ugyanis minden képességet kihasználunk, és minden véleményt meghallgatunk, pozitív változások történhetnek.

JELENTKEZÉSI TIPPEK:

  • Jelentkezéshez, keresd fel karrier portálunkat és egy rövid regisztrációs kérdőívet követően töltsd fel angol nyelvű önéletrajzodat! Minden további információt e-mailben fogunk elküldeni, de a regisztráció során használt profilon keresztül is nyomon lehet követni a folyamat aktuális státuszát.
  • Ahhoz, hogy felkészülhess online felméréseinkre és interjúinkra, győződj meg arról, hogy teljesen megértetted jelentkezési és kiválasztási folyamatunkatKiválasztási folyamatunkról bővebben a https://www.pgcareers.com/hiring-process oldalon lehet tájékozódni.
  • Ha készen állsz, akkor pedig kattints az Apply Now gombra, regisztrálj, töltsd fel angol nyelvű önéletrajzodat. Alig várjuk, hogy megismerjünk!

Egyéb kérdések esetén, írj nekünk a jelentkezz.im@pg.com email címünkre.

ÉPÍTS KARRIERT A P&G BUDAPEST GYÁRBAN! JELENTKEZZ MOST!

Munkavégzés helye

Budapest, Csömör

Procter & Gamble - Hyginett Kft.