MÉRNÖK GYAKORNOK/ MANUFACTURING ENGINEER TRAINEE - P&G Budapest Gyár, Csömör

SZERETED A KIHÍVÁSOKAT? SZÍVESEN KAMATOZTATNÁD TECHNIKAI TUDÁSODAT MÉRNÖK GYAKORNOKKÉNT?

IZGALMAS, KIHÍVÁSOKKAL TELI HOSSZÚTÁVÚ KARRIERLEHETŐSÉGET KERESEL? TECHNIKAI TUDÁSOD MELLETT VEZETŐI AMBÍCIÓID IS VANNAK?

Procter & Gamble Budapest határábanCsömörön található Budapest Gyár 1991 óta világszínvonalú technológiát képviselő automatizált gyártósorokkal üzemel és olyan világszerte jól ismert női higiéniai termékeket állít elő, mint az Always®, a Naturella®, a Discreet® és a Tampax®.

Az innováció a mozgatórugója mindannak, amit a P&G-nél csinálunk.  Világszerte tudósok, mérnökök és fejlesztők ezreit találhatod gyártóüzemeinkben, innovációs központjainkban és disztribúciós létesítményeinkben. Mindennap azon dolgozunk, hogy kiváló minőségű termékeinkkel jobbá tegyük fogyasztóink életét. Együttműködő, sokszínű és céltudatos csaptunkban kihozhatod magadból a legtöbbet már az első naptól kezdve!

Kihívásokkal teli, hosszútávú karrierlehetőséget biztosítunk egy dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben. Olyan mérnök gyakornokokat keresünk, akik keresik a kihívásokat, nyitottak az újra, és tudják, hogyan kell gondolkodni a dobozon kívül.

Ha részese szeretnél lenni ennek a folyamatnak, akkor jelentkezz a P&G csömöri Budapest Gyárának csapatába! Ismerd meg a benned rejlő lehetőségeket!

SZEREPED MÉRNÖK GYAKORNOKKÉNT:

Szenvedélyes és technikailag hozzáértő gyakornokokat keresünk Gyártási, termelői egységeink csapataiba.

Gyakornoki programunk keretében lehetőséged lesz arra, hogy test közelből legyél részese a világszerte jól ismert márkák gyártási folyamatainak és részt vegyél a mindennapi kihívásokban. Rajtad múlik, hogy a döntéseket miként hozod meg, és ezek milyen eredményekkel zárulnak. Megismerkedhetsz a P&G világhírű vezető technológiáival, a P&G szabványokkal és a módszerekkel. Végül a munkatapasztalat, a mentorálás és a képzések révén kiterjesztheted saját képességeidet, megismerheted a benned rejlő lehetőségeket.

FELADATOK ÉS KIHÍVÁSOK, AMIKRE SZÁMÍTHATSZ:

  • Mérnök gyakornokaink egyikeként felelős leszel a világszerte jól ismert kíváló minőségű fogyasztói termékeink gyártási folyamatának támogatásához szükséges technológiák megfigyeléséért, egyszerűsítéséért és fejlesztéséért
  • Folyamatban lévő üzleti, megtakarítási projektekben fogsz résztvenni, valamint technikai megoldásokatkidolgozni, amelyek megfelelnek a változó üzleti igényeknek.
  • Automatizált berendezések működését fogod megismerni és megérteni, esetleges folyamatok fejlesztési javaslatait kidolgozni
  • Veszteségeket azonosítani, rangsorolni, elemezni
  • Megfigyelésekhez kapcsolódó dokumentációkat elkészíteni
  • Gyártási területhez kapcsolódó napi tevékenységeit támogatni
  • A gyártási kollégákkal való szoros együttműködés keretében pedig adott gyártóegység esetlegesproblémáinak megfigyelését követően a kijavítására irányuló ötleteidnek kidolgozása

A gyakorlat időtartama 10 vagy 12 hónap lehet. Munkaidőt tekintve előzetes egyeztetést követően rugalmas, tanulmányaidhoz igazodva. Minden gyakornokunk részletes munkakört kap, változó felelősséggel. Ezeken kívül számos területtel megismerkedhetnek mint pl. projektmenedzsment, rendszerfejlesztés, folyamat tervezés stb. A kezdő projektedet, feladatodat képességeid, érdeklődésed és az aktuális üzleti igények határozzák meg.

Bármi is legyen a szenvedélyed, lehetőséget biztosítunk számodra, hogy kihozd magadból a maximumot. A P&G-nél büszkén mondhatjuk, hogy szervezetünkön belül fejlesztjük a tehetségeket. A P&G-nél már az 1. napod azzal kezdődik, hogy olyasmit csinálsz, ami fontos, hatást gyakorol a világra, a P&G márkákra és a karrieredre.

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Utolsó előtti vagy utolsó éves Bsc, Msc felsőfokú tanulmányokat folytatsz mérnöki, műszaki területen (villamos-, gépész-, vegyész-, mechatronikai-, bio-, környezet-, logisztikai-, automatizálási mérnök, műszaki menedzser)
  • Pályakezdők, frissdiplomások jelentkezését is várjuk
  • Heti minimum 24 órában (rugalmasan) és legalább 10-12 hónapig számíthatunk egymásra (heti 40 óra előny),
  • Kommunikációképes szintű az angol és a magyar nyelvismereted, írásban és szóban egyaránt
  • Jó problémamegoldó készség, rendszerszemlélet, folyamatorientáltság, analitikus gondolkodásmód, kezdeményezőkészség, rugalmasság jellemez
  • Ismered és akár haladó szinten tudod kezelni az MS Office programokat (főleg Excel)
  • Vezetői és kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel
  • Szeretsz csapatban dolgozni, de ugyanakkor az önálló munkavégzés se áll távol tőled
  • Nyitott és motivált vagy, hogy új ismereteket szerezz gyártási közegben

AMIT AJÁNLUNK:

  • Kihívást jelentő valódi mérnöki, szakmai feladatok - már az első naptól kezdve változó projektekkel és rengeteg fejlődési lehetőséggel találkozhatsz
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (nem gyakornoki bérezés!)
  • Cafetéria (OTP Szép kártya feltöltés már a gyakornoki időszak alatt is)
  • Munkába járás támogatása (auto, motor, robogó, ingyenes vállalati buszjárat)
  • Kedvezményes étkezési, P&G termék vásárlási lehetőség gyárunk területén
  • Folyamatos egészségügyi ellátás, munkavállalói támogató program
  • Élet- és balesetbiztosítás, táppénzkiegészítés
  • Széleskörű képzési és fejlődési tréningprogramok a személyes és a szakmai fejlődésre összpontosítva
  • Sokszínű, sokoldalú és inspiráló munkakörnyezet, amely szenvedélyesen viseli a biztonságot és a minőséget. Minden kollégánkat nagyra értékelünk és elismerünk.
  • Gyakornoki időtartamot követően lehetőség egy biztoshosszútávúkarrierre, előre lépési lehetőséggel

DOLGOZZ EGY OLYAN CÉGNÉL, AHOL MINDEN NAP SZÁMÍT, HOGY MIT TESZEL!

RÓLUNK:

Globálisan elismert márkákat gyártunk, és az iparág legjobb üzleti vezetői vagyunk. Olyan megbízható márkák portfóliójával, mint a miénk, kiemelkedő fontosságú, hogy vezetőink bátran képesek legyenek vezetni a márkák, kategóriák és funkciók széles skáláját. Világszerte a megbízható, minőségi és vezető márkák egyik legerősebb portfóliójával szolgáljuk ki a fogyasztókat, beleértve az Always®, az Ariel®, a Gillette®, a Head & Shoulders®, a Herbal Essences®, az Oral-B®, a Pampers®, a Pantene®, a Tampax® és még sok más terméket. Közösségünk világszerte mintegy 70 országban működik. További információkért látogass el a pg.com  oldalra.

A P&G-nél hiszünk az esélyegyelőségben és a sokszínűségben. Nem részesítünk megkülönböztetett bánásmódban senkit faj, vallás, származás, nemi identitás, szexuális irányultság, kor, családi állapot vagy rokkantsági státusz alapján.

A P&G számára dolgozói és márkái jelentik sikerének titkát, illetve az a kultúra, amelyet alapértékeink határoznak meg. A vezetői képesség, tulajdonosi szemlélet, tisztesség, győzni akarás és a bizalom különös szerepet játszanak mindennapjainkban. Ezt az értékrendet keressük leendő kollégáinkban. Olyan munkahelyet teremtünk, ahol az emberek szeretnek dolgozni, büszkék a munkájukra és a munkahelyükre.  Szeretnénk, ha Te is inspirálnál minket páratlan ötleteiddel.

Elkötelezettek vagyunk az olyan kultúra kialakítása iránt, ahol mindenki egyenlőnek tekinti a másikat és teljesen kibontakoztathatja magát. Arra bátorítjuk a dolgozóinkat, hogy minden nap legyenek önmaguk, legyenek egyediek, és hozzák ki a legtöbbet egymásból. Ha ugyanis minden képességet kihasználunk, és minden véleményt meghallgatunk, pozitív változások történhetnek.

ÉPÍTS KARRIERT A  P&G BUDAPEST GYÁRBAN!

JELENTKEZZ MOST ÉS ISMERD MEG A BENNED REJLŐ LEHETŐSÉGEKET!

Jelentkezéshez, keresd fel karrier portálunkat és egy rövid regisztrációs kérdőívet követően töltsd fel angol nyelvű önéletrajzodat! Minden további információt e-mailben fogunk elküldeni, de a regisztráció során használt profilon keresztül is nyomon lehet követni a folyamat aktuális státuszát.Kiválasztási folyamatunkról bővebben a https://www.pgcareers.com/hiring-process oldalon lehet tájékozódni.

Egyéb kérdések esetén, írj nekünk a jelentkezz.im@pg.com email címünkre.

Munkavégzés helye: Csömör, Hungary

Foglalkoztatás jellege: rész-, teljes munkaidő (rugalmas, heti 24-32-40 óra előzetes megegyezés szerint)

Időtartam: 10-12 hónap

Munkavégzés helye

Budapest, Csömör

Procter & Gamble - Hyginett Kft.