Hálózatfejlesztési mérnök

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, hálózati infrastruktúra fejlesztésre irányuló feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

·            nem sztenderdizált konfiguráció változtatások tervezése hálózati eszközökön

·            migrációs tervek és szoftver frissítések kidolgozása

·            bővítési, amortizációs cserét érintő javaslatok kidolgozása, véleményezése

·            karbantartási feladatok tervezése

·            hálózati témában történő egyeztetéseken való részvétel

·            szolgáltató által nyújtott hálózati szolgáltatások tervezése

·            közreműködés (köz)beszerzési/pályázati kiírások összeállításában, műszaki dokumentáció elkészítése

·            beérkezett ajánlatok megfelelőségének vizsgálata, szakmai értékelése, vezetői döntéselőkészítő anyagok elkészítése

Belső szakértői tevékenység:

·            az üzemeltetési terület szakmai munkájának mérnöki támogatása

·            adatok elemzéssel történő értékelése

·            javaslat hibaelhárításra, megelőző tevékenységek végrehajtására

Egyéb feladatok:

·            konferenciákon, rendezvényeken történő részvétel

·            az előzőekben felsorolt tevékenységekkel kapcsolatos dokumentációk elkészítése

Elvárások:

·            minimum Bsc felsőfokú szakirányú végzettség

·           legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat

·           precíz, önálló munkavégzés, proaktivitás

·           kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, szervezőkészség

·           pontosság, határidő betartása

Előnyt jelent:

·           CCNA Routing&Switching minősítés

·           CCNA Security minősítés

Amit kínálunk:

·            versenyképes jövedelem

·            Cafeteria juttatás

·            hosszú távú munkalehetőség

·            regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel

·            kihívásokkal teli, felelős szakmai munka

·            széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

·            szakirányú továbbképzéseken való részvétel

Szektor:

·            Mérnök

·            Teljes munkaidő

·            Budapest

Kulcsszavak:

Hálózati mérnök, Cisco, CCNA

https://nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet a hr@nbsz.gov.hu email címre, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Hálózatfejlesztési mérnök 2021 Óbudai Egyetem ÁB tavaszjeligét.

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Budapest

Lóga Nikoletta, Török István

Budapest
hr@nbsz.gov.hu
+36306982803, +36306982875