Helpdesk koordinátor

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Pozíció megnevezése: HELPDESK KOORDINÁTOR

·            Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési  helyre, helpdesk feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

·            IT ügyfélszolgálati feladatok végrehajtása, ügyfél kapcsolattartás, hibajegykezelés, elsődleges hibajelenségek elhárítás

Elvárások

·            diploma, emelt szintű szakképesítés ennek megfeleltethető releváns felsőfokú szakképesítés (IT szakirány nem alapfeltétel)

·            magas szintű kommunikációs készség;

·            jó szervező- és problémamegoldó készség;

·            megbízható munkavégzés csapatban és önállóan is;

·             nyitottság az újdonságokra;

·            Büntetlen előélet

Nyelvismeret:

·            angol középfok vagy annak megfelelő szintű nyelvismeret

Előnyt jelent:

·            Angol nyelvvizsga

·            B kategóriás jogosítvány

·            IT- és/vagy windows rendszergazdai ismeret

·             korábbi helpdesk munkakör, tapasztalat

·             Ticketing (hibajegykezelő) rendszer ismeret

Amit kínálunk:

·            versenyképes jövedelem

·            Cafeteria juttatás

·            hosszú távú munkalehetőség

·            regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel

·            kihívásokkal teli, felelős szakmai munka

·            széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

·            szakirányú továbbképzéseken való részvétel

Szektor:

·            helpdesk koordinátor

·            Teljes munkaidő, heti 40 óra

·            Budapest központú feladat végrehajtás

Jelentkezését várjuk, fizetési igény megjelölésével!

https://nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél megküldésével lehet a hr@nbsz.gov.hu email címre, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: HELPDESK KOORDINÁTOR 2021 Óbudai Egyetem ÁB tavasz” jeligét.

Budapest

Lóga Nikoletta, Török István

Budapest
hr@nbsz.gov.hu
+36306982803, +36306982875