Tesztmérnök gyakornok – ECU Testing

Bevezető

  • A csoportunk által folytatott tesztmérnöki tevékenység célja, hogy megvizsgáljuk a haszongépjármű vezérlőegységek elektromos meghibásodásának a jármű gyakorolt hatását. Nálunk alapvető, hogy segítjük a csapattársakat a tapasztalat és tudás megszerzésében, de emellett számítunk a kreativitásodra is. Amennyiben szeretnél egy közvetlen, barátságos csapatban gyakorlatias tapasztalatokat szerezni, akkor jelentkezz hozzánk!

Feladatok

  • Haszongépjármű elektronikus vezérlőegység tesztelésére alkalmas HiL környezet fejlesztésének támogatása.
  • Tesztmérnök kollégák munkájának támogatása, teszt összeállítások előkészítése.
  • Automatizált kiértékelési módszerek kidolgozása, továbbfejlesztése.
  • Elektronikai hardverhibák analizálása.

Elvárások

  • Folyamatban lévő egyetemi hallgatói jogviszony mechatronikai-, vagy villamosmérnök szakon
  • Angolnyelv-tudás
  • Rendszerszintű gondolkodás, jó problémamegoldó készség
  • Nyitottság új ismeretek befogadására

Előny

  • Szerelési, méréstechnikai tapasztalat

Knorr-Bremse R&D Center

Budapest