Beágyazott Szoftverfejlesztő Mérnök

Feladatok

  • Nehézgépjárművekre szánt, sorozatgyártott termékeink platform szoftverének széleskörű fejlesztése lesz a te feladatod.
  • Vevői követelmények értelmezését, belső szoftverkövetelményekké való megfogalmazását, a szoftverarchitektúra és az érintett szoftvermodulok fejlesztését, a szoftver tesztelését, illetve a módosításaid dokumentálását fogod csinálni.
  • Képzésekkel és mentoring programmal segítünk megtanulni, hogy a feladataid szakértőjévé válhass, mert előbb-utóbb felelős leszel érte.
  • A projekt többi résztvevőjével való együttműködés szerves része lesz a mindennapjaidnak.
  • Mindezt a csapatoddal, fejlesztőkkel és tesztmérnökökkel, irodában vagy esetleg otthonról fogod elvégezni.

Elvárások

  • C programnyelv ismerete mikrokontrolleres környezetben. Minden nap használjuk, ez elkerülhetetlen.
  • Megbízható angolnyelv-tudás.
  • Proaktív hozzáállás – mert a szakmai kihívások nem oldják meg magukat.

Előny

  • Autóipari fejlesztési tapasztalat
  • AUTOSAR ismeret
  • Verziókövető rendszerek használata
  • Unit, Integrációs tesztelés
  • Script nyelvek ismerete (Perl, Python)
  • ...és ha a fentiek nincsenek, de érdekelnek, akkor nálunk ezeket is megszerezheted!

Knorr-Bremse R&D Center

Budapest