Platform Szoftver Product Owner

Feladatok

  • Elektronikus fékvezérlőegység beágyazott szoftverének fejlesztéséhez kapcsolódó célok meghatározása és priorizálása lesz a te feladatod.
  • A szoftveres követelményeket fogod definiálni – a fejlesztőkkel együttműködve - vevői, belső és biztonsági követelmények alapján.
  • A te felelősséged lesz a szoftverfejlesztési feladatok létrehozása és nyomon követése a létrejött szoftverterv és a szoftverkövetelmények alapján.
  • A te feladatod lesz a szoftverterv meghatározása is.
  • Az együttműködés a rendszer- és szoftver architekt, a szoftver integrátor és a funkciószoftver-fejlesztés product owner-ével a mindennapjaid része lesz.

Elvárások

  • Műszaki vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Tapasztalat beágyazott rendszerekhez kapcsolódó projektben
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Üzleti szemlélet
  • Megbízható angolnyelv-tudás

Előny

  • Szoftver product owner vagy szoftver projektmenedzsment tapasztalat
  • Product Owner képesítés (pl.: Certified Product Owner)
  • Business analyst területen szerzett tapasztalat
  • Skálázott agilis módszertanban szerzett munkatapasztalat (Scrum@Scale, Nexus, SAFe, stb.)
  • C programnyelv gyakorlati ismerete beágyazott környezetben
  • Autóipari vezérlőegységek általános szoftverkomponenseinek ismerete
  • Jártasság AUTOSAR szabvánnyal
  • ASPICE és/vagy ISO26262 ismerete

Knorr-Bremse R&D Center

Budapest