SW Developer (General programmer)

Feladatok

  • End to end felelősség asszisztált és autonóm járművek környezetérzékelő (pl. kamera, lidar, radar, ultrahang) szenzoradatait feldolgozó algoritmusok széles körű kutatásában és fejlesztésében.
  • Komplex (hagyományos és mesterséges intelligencia) algoritmusok fejlesztése PC-s illetve beágyazott (pl. OSEK, linux) célkörnyezetben való integrálása és hangolása.
  • Fejlesztést segítő tool-ok/megoldások fejlesztése/kitalálása.
  • A fejlesztési eredmények SiL, HiL, majd valós járművön való tesztelése.
  • Irodalomkutatás és az eredmények prezentálása.

Elvárások

  • Felsőfokú villamos-, mechatronikai-, járműmérnöki vagy informatikai végzettség
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó készség, analitikus gondolkodás
  • Szakmai tapasztalat C/C++ projektekben
  • Jó kommunikációs és csapatmunkában való együttműködési készség
  • Megbízható angolnyelv-tudás

Előny

  • Autóipari, különösen automatizált járművek fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Caffe / TensorFlow / Keras / MatLab NN toolbox közül bármelyik ismerete
  • Linuxos környezetben fejlesztési tapasztalat
  • Python, MATLAB Simulink, GPU-programozási ismeretek
  • Szenior szintű ismeretek a fentiek bármelyikében
  • B/C/D/E kategóriás jogosítvány
  • Német nyelvi ismeretek

Knorr-Bremse R&D Center

Budapest