SW Rendszermérnök (Middleware)

Feladatok

  • Különböző vevő- és rendszerfüggő funkciók pontos értelmezése, azok egységes használatát lehetővé tevő SW rétegek megtervezése, elkésztése és tesztelése.
  • Már elkészült SW komponensek újragondolása univerzális felhasználhatóság szempontjából.
  • Részvétel a biztonsági követelmények és technikai koncepciók megalkotásában.
  • Aktív részvétel a SW architektúra megtervezésében.
  • Elkészült megoldások SiL, tesztpadi és járműves tesztelése, verifikációja.
  • Új termékvariánsok élesztésének és konfigurálásának támogatása.
  • Fejlesztési folyamatok ASPICE-követelmények szerinti végrehajtása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó készség, analitikus gondolkodás
  • Beágyazott környezetben szerzett fejlesztői tapasztalat (elsősorban C/C++)
  • Motiváció az új ötletek kidolgozására és megvalósítására
  • Megbízható angolnyelv-tudás
  • Jó kommunikációs és team-munkában való együttműködési készség

Előny

  • Haladó szintű C, C++ tudás
  • Autóipari szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat (ASPICE, ISO26262 ismerete)
  • AUTOSAR ismeretek
  • UML ismeretek
  • Matlab / Simulink fejlesztési ismeretek
  • Német nyelvi ismeretek

Knorr-Bremse R&D Center

Budapest