Közgazdász pénzügy-számvitel szakirány

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, pénzügy-számviteli feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • pénzügyi - számviteli feladatok elvégzése
  • számviteli zárási - nyitási feladatokban, beszámoló összeállításában való aktív részvétel
  • általános adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • precíz, önálló munkavégzés,
  • jó probléma- és feladatmegoldó képesség
  • pontosság, határidő betartása

Nyelvismeret:

  • nem szükséges

Előnyt jelent:

  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • Cafeteria juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • rugalmas munkarend

Szektor:

  • Közgazdasági
  • Teljes munkaidő
  • Budapest

https://nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet a hr@nbsz.gov.hu email címre, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: Közgazdász pénzügy-számvitel 2022 Óbudai Egyetem VÁB tavasz megnevezése jeligét.

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Budapest

Lóga Nikoletta, Török István, Vida Viktor Richárd

Budapest
hr@nbsz.gov.hu
+36306982803, +36306982875, +36306511926