ENERGETIKAI ÉS HŐRENDSZER FENNTARTHATÓSÁGI VEZETŐ / Energy and Thermal Systems Sustainability Leader - Budapest Gyár, Csömör

Munkavégzés helye: Csömör, Hungary

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, határozatlan idő

Procter & Gamble Budapest határábanCsömörön található Budapest Gyár 1991 óta világszínvonalú technológiát képviselő automatizált gyártósorokkal üzemel és olyan világszerte jól ismert női higiéniai termékeket állít elő, mint az Always®, a Naturella®, a Discreet® és a Tampax®. Kihívásokkal teli, hosszútávú karrierlehetőséget biztosítunk egy dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben.

SZERETNÉD MÉRNÖKI ÉS FENNTARTHATÓSÁGI TUDÁSODAT EGY GLOBÁLISAN ELISMERT VÁLLALATNÁL HASZNÁLNI ÉS FEJLESZTENI?

Szenvedélyed a fejlesztés, új technológiák bevezetése és fenntartható eredmények elérése a vízfogyasztás hatékonyságának növelésére? Akkor ez a munkakör pont neked való! Szükséges lesz a megfelelő műszaki kíváncsiság, érdeklődés és megértés, hogy új módszereket vezess be. Munkád során számítunk a kreatív gondolkodásodra, innovációs ötleteidre, csapatmunkádra és leginkább a vezetői szerepedre, hozzáállásodra.

SZEREPED ENERGETIKAI ÉS HŐRENDSZER FENNTARTHATÓSÁGI VEZETŐKÉNT:

A Termékellátási Csoportunk felelős az összes termékünk gyártásáért és leszállításáért. Ez a P&G vállalatának fő alkoltóeleme, ettől lesz ilyen izgalmas velünk dolgozni. Nagyra értékeljük a kreativitást, analitikus gondolkodásmódot, melyekkel igazán nagy problémákat kell megoldanod.

Olyan kollégát keresünk, aki képes dinamikusan változó közegben dolgozni, aki keresi a kihívásokat, nyitott az újra, és tudja, hogyan kell gondolkodni a dobozon kívül.

Hiszünk a nagy ötletekben, amelyek a tehetséges munkavállalóink közti kollaboráció eredményei, bátorítjuk a sokszínű, többfunkciós csapatokat, hogy együtt dolgozzanak új ötleteken és megvalósításukon.

FELADATAID:

  • felelős leszel egy energia menedzsment program fejlesztéséért és bevezetéséért gyári közegre alkalmazva a globális női higiéniai üzletágunkban
  • új folyamatok bevezetésén fogsz dolgozni, hogy elérjük a 30% energia megtakarítási és 50% üvegházhatású gáz kibocsátás csökkentési céljainkat 2030-ig
  • energetikai rendszerekkel történő összehasonlítással, teljesítményértékeléssel megtalálni a legjobb megoldásokat és ezek bevezetésével minimalizálni gyárunk vízfelhasználását
  • terv készítése vízfelhasználás csökkentésére a hét gyártóegyékünkre és a gyári vezetők segítése, coachingolása, hogy ők is megtalálhassák és elháríthassák a nem hatékony folyamatokat
  • egyszemélyes kapcsolattartóként működni energiahatékonysági és klímavédelmi programunkban
  • változatos, többfunkciós csapattal dolgozva törekedni a jövőbeli gyártási hatékonyság növelésre

Ha részese szeretnél lenni ennek a folyamatnak, akkor jelentkezz a P&G csapatába! Ismerd meg a benned rejlő lehetőségeket!

ELVÁRÁSOK:

  • BSc/MSc diplomád van Mérnöki, műszaki területen (Előny: gépész, villamos, ipari gyártás, vegyész, energetikai, de más terület is elképzelhető)
  • 3+ év tapasztalat energiahatékonysági projektekben (tervezés, bevezetés), gyártási környezetben
  • Energetikus szakképesítés vagy ezzel megegyező tanúsított képzés Energia Fenntarthatóság területen
  • Aktív angol és magyar nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt elvárt mindkét nyelven
  • Gyári utility rendszerek és technológiák ismerete az energiahatékonyság és termodinamika területein
  • Erős projektvezetői és kiváló kommunikációs készségek
  • Jó problémamegoldó készség, rendszerszemlélet, folyamatorientáltság, analitikus gondolkodásmód, kezdeményezőkészség, rugalmasság
  • Együttműködés és vezetői képességek

AMIT AJÁNLUNK:

  • Kihívást jelentő feladatokat egyértelmű felelősségi körrel az első naptól kezdve
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Biztos, hosszútávú karrierlehetőséget
  • Versenyképes és növekedő kompenzációs és juttatási csomagot
  • Cafetéria13. havi munkabért
  • Széleskörű képzési és fejlődési tréningprogramokat a személyes és a szakmai fejlődésre összpontosítva
  • Inspiráló munkakörnyezet – minden kollégánkat nagyra értékelünk, és elismerünk.
  • Folyamatos egészségügyi ellátást, munkavállalói támogató programot
  • Munkába járás támogatását
  • Apasági célú fizetett távollétet
  • Élet- és balesetbiztosítást, táppénzkiegészítést
  • Céges részvényprogramot, önkéntes nyugdíjpénztár tagságot
  • Karácsonyi csomagot, kedvezményes étkezési, P&G termék vásárlási lehetőséget gyárunk területén
  • Sokszínű, sokoldalú munkakörnyezet, amely szenvedélyesen viseli a biztonságot és a minőséget
  • Támogató munkahelyet a flexibilis beosztásra amelyet saját igényeidre szabhatsz, a hosszú távú egészség és munka/magánélet egyensúly megőrzésére

RÓLUNK:

Globálisan elismert márkákat gyártunk, és az iparág legjobb üzleti vezetői vagyunk. Olyan megbízható márkák portfóliójával, mint a miénk, kiemelkedő fontosságú, hogy vezetőink bátran képesek legyenek vezetni a márkák, kategóriák és funkciók széles skáláját. Világszerte a megbízható, minőségi és vezető márkák egyik legerősebb portfóliójával szolgáljuk ki a fogyasztókat, beleértve az Always®, az Ariel®, a Gillette®, a Head & Shoulders®, a Herbal Essences®, az Oral-B®, a Pampers®, a Pantene®, a Tampax® és még sok más terméket. Közösségünk világszerte mintegy 70 országban működik. További információkért látogass el a pg.com  oldalra.

A P&G-nél hiszünk az esélyegyelőségben és a sokszínűségben. Nem részesítünk megkülönböztetett bánásmódban senkit faj, vallás, származás, nemi identitás, szexuális irányultság, kor, családi állapot vagy rokkantsági státusz alapján.

A P&G számára dolgozói és márkái jelentik sikerének titkát, illetve az a kultúra, amelyet alapértékeink határoznak meg. A vezetői képesség, tulajdonosi szemlélet, tisztesség, győzni akarás és a bizalom különös szerepet játszanak mindennapjainkban. Ezt az értékrendet keressük leendő kollégáinkban. Olyan munkahelyet teremtünk, ahol az emberek szeretnek dolgozni, büszkék a munkájukra és a munkahelyükre.  Szeretnénk, ha Te is inspirálnál minket páratlan ötleteiddel.

Elkötelezettek vagyunk az olyan kultúra kialakítása iránt, ahol mindenki egyenlőnek tekinti a másikat és teljesen kibontakoztathatja magát. Arra bátorítjuk a dolgozóinkat, hogy minden nap legyenek önmaguk, legyenek egyediek, és hozzák ki a legtöbbet egymásból. Ha ugyanis minden képességet kihasználunk, és minden véleményt meghallgatunk, pozitív változások történhetnek.

ÉPÍTS KARRIERT A VILÁG ELSŐSZÁMÚ NŐI HIGIÉNIA MÁRKÁJÁT ELŐÁLLÍTÓ P&G GYÁRÁBAN!

Jelentkezéshez, keresd fel karrier portálunkat és egy rövid regisztrációs kérdőívet követően töltsd fel angol nyelvű önéletrajzodat! Minden további információt e-mailben fogunk elküldeni, de a regisztráció során használt profilon keresztül is nyomon lehet követni a folyamat aktuális státuszát.Kiválasztási folyamatunkról bővebben a https://www.pgcareers.com/hiring-process oldalon lehet tájékozódni.

Egyéb kérdések esetén, írj nekünk a jelentkezz.im@pg.com email címünkre.

Procter & Gamble - Hyginett Kft.

Csömör

Cseh Noémi

Csömör