Beszerzési gyakornok

Mi teszi központjainkat különlegessé? Elsősorban munkatársaink, akik szaktudásukkal, lelkesedésükkel  nap támogatják az üzlethálózatunkat, raktárainkat az azon dolgoznak, hogy a dm egy folyamatosan  fejlődő, innovatív cég legyen. Téged keresünk, ha szívesen dolgoznál, egy olyan közegben, ahol a  munkatársak jól érzik magukat.

Éld meg másképp a munkát a dm-nél!

Ha érdekelnek termékeink, szívesen bepillantanál a beszerzésük folyamatába, talpraesetten és nyitottan állsz az új feladatokhoz, és még a német nyelvtudásodat is használnád a munkád során, várjuk  jelentkezésedet. A dm-nél a hét legtöbb napján távmunkában dolgozhatsz, mentorral kísért betanulást  biztosítunk és igazodunk egyetemi órarendedhez.

A pozícióra 6 hónapig tartó határozott időtartamra keressük gyakornokunkat.

Milyen feladatokkal várunk?

A Beszerzési osztály napi munkájának támogatása

Aktivitások, promóciók, kuponok utólagos elszámolása, kiértékelése

Statisztikák készítése

Adminisztrációs és ad-hoc fordítási feladatok ellátása

Mit kérünk Tőled?

Végzettség:

o Folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú tanulmányokat

Tapasztalatok, ismeretek, készségek:

o Legalább középfokú német nyelvtudást (fontos, hogy szóban és írásban is tudj németül  kommunikálni)

o Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteket (Excel, Word, PowerPoint)  o Jó kommunikációs készséget szóban és írásban

o Analitikus gondolkodásmódot, rendszer szemléletet

o Határozott fellépést, pontos, precíz munkavégzést

Heti minimum 30 óra munkavégzést

Mit kínálunk Neked?

Vonzó juttatásokat: versenyképes fizetést és dolgozói kedvezményeket, többek között  kedvezményt szállásra kikapcsolódás céljából, valamint banki és mobiltelefon szolgáltatásra

Munkába járás támogatását: támogatjuk a saját gépkocsival történő bejárást benzintámogatás  formájában vagy lehetőséged van Budapestről induló céges busszal bejárni

Mentor programot: első naptól kezdve mentor segíti új munkatársaink betanulását és  beilleszkedését

Rugalmas munkaidőt, távmunka lehetőségét a betanulási időszakot követően

Munkavégzés helye: 2030 Érd, Fiastyúk u. 3.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál a dm csapatához, kérjük, az alábbi linken  jelentkezz: