BUSINESS ANALYST (ÜZLETI ELEMZŐ)

A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. Üzletfejlesztési igazgatóságának dinamizmusát a fiatal, innovatív és folyamatszemléletű kollégáink adják. Minden nap azon dolgozunk, hogy tudatos és hatékony megoldásokat találjuk a villamosenergia ellátás biztonságos megvalósítására, valamint a szabályozási szolgáltatásokkal és kereskedelemmel összefüggő kihívásokra.

Változó energetikai és piaci körülmények között izgalmas ötletekre, rengeteg tervezésre és együttműködésre van szükségünk.

Sűrűsödő, de annál izgalmasabb projektjeinkhez kollégát keresünk csapatunkba:

BUSINESS ANALYST (ÜZLETI ELEMZŐ)​​​​​​​

  TÉGED KERESÜNK, HA

  • Felsőfokú műszaki és/vagy informatikai és/vagy gazdasági végzettséged van
  • Nem okoz gondot az angol nyelv használata
  • Folyamatorientált és proaktív személyként ismernek mások
  • Nyitott vagy megismerni a villamosenergia-ipart vagy esetleg van is már benne tapasztalatod
  • Szereted, hogy nincs két egyforma napod és hiszed, hogy mindenre van megoldás

TE FELADATAID KÖZÉ TARTOZIK MAJD

  • Üzlettel szoros együttműködésben az üzleti működés és folyamatok terén fejlesztési pontok meghatározása
  • Üzleti igények és elvárások, követelmények feltárása:
    • a fejlesztési igények egyeztetése az érintett belső üzleti és informatikai szakterületekkel, külső partnerekkel
    • igények és lehetőségek összevetése
  • Üzlettől kapott igények elemzése (pl. prioritások, függőségek és megvalósítási határidők szerint)
  • Megoldási irányok azonosítása és javaslattétel
  • Megfogalmazott fejlesztési igények alapján funkcionális és üzleti specifikációk elkészítésében aktív szerepvállalás
  • Fejlesztések előkészítése, konszolidációja
  • Koordináció a fejlesztés levezénylése során

ELŐNYT ÉLVEZEL, HA

  • Folyamatmodellezési tapasztalattal bírsz
  • Business Analyst minősítés/képesítésed van
  • Informatikai fejlesztési projektekből szerezted eddigi tapasztalataidat

   AMIRE TŐLÜNK SZÁMÍTHATSZ

  • Lehetőséget kapsz, hogy akár nemzetközi szakmai szervezetekben képviseld magadat és a céget
  • Megismerkedhetsz a hazai villamosenergia-ipar résztvevőivel és az aktuális trendekkel
  • Gyakorlati projektmenedzsment tapasztalatra tehetsz szert, ahogy az a való életben működik

EZT NYÚJTJUK SZÁMODRA

  • Határozatlan időtartamú munkaviszony, teljes munkaidő
  • versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű juttatások (13. havi fizetés, Cafeteria, stb.)
  • ​​​​​​​rugalmas munkarend és nagy arányú home office lehetőség
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Ha szeretsz sportolni, akkor a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál
    (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más)
  • Önfejlesztési lehetőség a szakmai képzéseken túlmutatóan

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület Anikó utca 4.
  • Home office

Az álláshirdetésre a karrier@mavir.hu email címen (Tárgy: „Portal_Üzleti elemző”) várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel.

Ha felkeltettük érdeklődésedet tekintsd meg bemutatkozó kisfilmünket is: https://www.mavir.hu/web/mavir/bemutatkozo-film

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatvédelmi aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).