Műszaki asszisztens

Ha neked is fontos, hogy

  • másokat támogató munkáddal hozzájárulj egy sokszínű csapat eredményeihez
  • részese lehess lenyűgöző beruházások megvalósításának
  • hozzád hasonló alapértékekkel rendelkező csapat tagja légy
  • folyamatosan tudj fejlődni

akkor az AVmax lesz a Te csapatod!

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése
  • AutoCAD rajzok készítése (nyomvonalak, összefüggési ábrák, részletrajzok, stb..)
  • Árajánlatban szereplő tételek műszaki specifikálása, árazása
  • Tervezőcsapat támogatása
  • Kutatói háttérmunka
  • Céges tudástár bővítése angolul és magyarul
  • Megrendelőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás e-mailen és telefonon
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • AutoCAD program készségszintű használata
  • Érdeklődés a professzionális AV termékek / rendszerek iránt
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, proaktív munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú biztos szakmai karrier
  • Külföldi utak szakmai tréningekre, kiállításokra
  • Folyamatosan bővülő termék és ügyfélportfolió
  • Céges telefon és laptop
  • Felelősségteljes munkakör nagy önállósággal
  • Családias hangulatú, a csapatra fókuszáló (startup jellegű) cégkultúra
  • Igényes iroda budai zöld övezetben

Jelentkezés: Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésed, úgy kérlek küldd el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével a következő email címre: lilla.szalai@avmax.hu

Üdvözlettel,

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

AVmax Rendszertechnika Kft.

Szalai Lilla

lilla.szalai@avmax.hu