Junior műszaki előkészítő

Ha úgy érzed, hogy a mérnöki pályafutásodat egy fiatalos, dinamikus csapat tagjaként szeretnéd elkezdeni, a mindennapi kihívások során szerzett tapasztalatokkal, tudással megalapozni és szívesen tartoznál a csapatunkhoz akkor ez a pozíció Neked való.

Az Anteus a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújtunk a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkozunk. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgozunk, csapatunkat összekovácsolják közös értékeink: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem.

Mivel foglalkozol majd:

  • Együttműködés a felelős műszaki előkészítőkkel, mérnökökkel.
  • Az értékesítési folyamat szakmai és adminisztratív támogatásában való részvétel.
  • Helyszíni felméréseken való részvétel.
  • Belső dokumentációk elvégzése (emlékeztetők készítése, kapcsolatok, ajánlatkérések, megrendelések, stb.)
  • Ajánlatkészítéshez szükséges adatbázis kezelése, fenntartása, dokumentálása.
  • Ajánlati dokumentációk műszaki részleteinek tisztázása.
  • Műszaki dokumentációk készítésében való részvétel, dokumentációk átnézése, mennyiségek ellenőrzése.
  • Alaprajzi feljelölések készítése.
  • Költségvetés kiírás készítése.
  • Árajánlatok összeállítása, kiküldése.
  • Ajánlatok ellenőrzése az értékesítési és felelős műszaki előkészítőkkel együttműködve.

Mit várunk Tőled:

  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés.
  • Megbízható, stabil, proaktív és rugalmas személyiség.
  • Strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet.
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban.
  • Microsoft Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Monotonitás tűrés.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • AutoCad felhasználói szintű ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Biztonságtechnikai mérnök vagy villamosmérnök tanulmányok.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit biztosítunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy jó hangulatú csapatban.
  • Modern irodai környezetben és egy fiatalos csapat részeként fejlesztheted tudásodat.
  • Tapasztalatszerzési és tovább fejlődési lehetőség.
  • Kiszámítható munkaidő.

Miért jó nálunk dolgozni:

  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében.
  • A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll.
  • Többen 10+ éve dolgoznak a cégnél.
  • Hosszú távban gondolkodunk a munkatársainkban, és nem projekt szinten.
  • Új, modern irodai környezet.
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat.
  • Több évtizedes, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő hazai vállalkozás biztos háttere.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

1163 Budapest, Veres Péter út 48.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, önéletrajzodat és fizetési igényedet küldd el hozzánk a következő email címre: allas@anteus.hu

(Fontos információ adatkezelésről: Az álláshirdetésinkre való jelentkezés önkéntes, elküldése aktív közreműködést és az adatkezeléshez való kifejezett hozzájárulásodat is jelzi. Kérjük, csak akkor küldj üzenetet, ha elfogadod a honlapon közzétett adatvédelmi tájékoztatót!)

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

ANTEUS

Halász Ágnes

halasz.agnes@anteus.hu
+36 30 610 8842