IT alkalmazás üzemeltetési szakértő

Feladatok:
•    Kártya rendszerek UAT környezetében üzemeltetési feladatok ellátása
•    Verzióváltások végrehajtása
•    Incidensek és problémák kezelése, hiba okok feltárása
•    Scriptek készítése
•    Mentési dokumentációk készítése, naprakészen tartása
•    Üzemeltetési folyamatok megújítása, automatizálás, monitoring tovább fejlesztése
•    Aktív részvétel az üzemeltetett rendszereket érintő fejlesztési projektekben
•    Kapcsolattartás a társosztályokkal, a külföldi- és hazai beszállítókkal

Követelmények:
•    Főiskolai vagy egyetemi informatikai végzettség, vagy szakirányú képesítés
•    Windows, Linux, Unix rendszer üzemeltetői ismeretek
•    Tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás
•    Folyamat és szolgáltatás orientált szemlélet
•    Jó problémamegoldó- és kommunikációs készség
•    Megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés

Amit előnynek tartunk:
•    Kártya termékek/folyamatok ismerete
•    Haladó Linux, JAVA ismeretek
•    MsSQL vagy Oracle alapismeretek
•    Hálózati ismeretek
•    PCI szabványok ismerete
•    ITIL ismeretek
•    Releváns, banki környezetben szerzett szakmai tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

OTP Bank

Agócs Nóra

nora.agocs@otpbank.hu