Junior PL/SQL fejlesztő

Feladatok:

  • Részvétel a banki termékek, folyamatok kialakításában, törzsadatok kezelésében
  • Online és batch szolgáltatások fejlesztése PL/SQL nyelven
  • Webszolgáltatások fejlesztése (SOAP, REST)
  • Integrációs technológiák használata (Kafka, Message Queue)
  • Verziókezelő napi szintű használata (Git)
  • Dokumentáció készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki/közgazdasági terület preferált)
  • Analitikus gondolkodás és rendszerszemlélet
  • Alap SQL tudás
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Proaktív munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Adatok integrációjával szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Agilis vállalati struktúra
  • Homeoffice lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

OTP Bank