Pénzforgalmi termékszakértő pályakezdő

Az OTP Bank Magyarországon a hitelintézetek közül elsőként bevezette az agilis szervezeti modellt, amelyben Tribe-ok, Squad-ok és Chapter-ek váltották le a korábbi igazgatóságokat, a rövidebb fejlesztési idő és nagyobb munkavállalói elégedettség elérése érdekében. Az OTP Bank belföldi fizetések témakörét irányító csapatába keresünk olyan munkatársat, akit érdekelnek a belföldi fizetésforgalom működésével és annak fejlesztésével kapcsolatos feladatok.

Feladatok:

  • A belföldi fizetésforgalmi piac, szolgáltatók monitorozása, elemzése, javaslattétel a fizetésforgalmi termékpaletta módosítására. Ezzel Magyarország legnagyobb pénzforgalmát bonyolító bankjaként nemcsak monitorozzuk, hanem formáljuk is a pénzforgalmi piacot.
  • Belföldi pénzforgalmi folyamatokkal, (rendszerekkel), kapcsolatos üzleti elvárások, igények megfogalmazása, jogszabályi előírások és belső stratégiai irányok alapján. Fejlesztések nyomonkövetése, tesztelés.
  • Szabályzatoknak megfelelő dokumentációs feladatok elvégzése (tervezési, fejlesztési, tesztelési, szabályozási és oktatási anyagok készítése, validálása).

Elvárások:

  • Felsőoktatási tanulmányok (alap- vagy mesterfokozat) - előnyt jelent, ha gazdasági/pénzügyi végzettséget szerzett és nem áll távol tőle az informatika sem, vagy informatikus-közgazdász végzettség van.
  • Analitikus és kreatív gondolkodásmód is hasznos, azaz szükség van a kreatív gondolkodásra és az elemzőképességre is.
  • Sikerorientált személyiségű kolléga könnyen illeszkedhet pörgős csapatunkba.
  • Erős problémamegoldó készség.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, emelt szintű Excel ismeret.
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás.

Amiket ezért cserébe nyújtani tudunk:

  • Részvétel a bank egyik alapvető szolgáltatásának működtetésében, és fejlesztésében.
  • Nagyvállalati agilis módszertan elsajátítása.
  • Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet.
  • Felkészítő oktatások (banki és informatikai).
  • Szakmai fejlődés lehetősége.
  • Versenyképes juttatási rendszer.
  • Stabil tulajdonosi háttér.
  • Dinamikus csapat.

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

OTP Bank