Büfés/ Pénztáros

Főállású, határozatlan idejű foglalkoztatással Büfés/pénztáros munkavállalót keresünk az Óbudai Egyetem Nonprofit Kft-hez.

Feladatok:

udvarias, barátságos, segítőkész kiszolgálás,

ajánlatok kiírása a táblákra és ellenőrzése,

napi értékesítési folyamatokhoz szükséges feladatok elvégzése,

üdítős hűtők, édességes polcok, stb. folyamatos feltöltése,

saját készítésű szendvicsek készítése,

professzionális kávéfőzőgép kezelése,

érintőképernyős pénztárgép, kártyás fizetési terminál kezelése,

büfé tisztán és rendezetten tartása

Előny:

Vendéglátós/kávézói területen szerzett tapasztalat

Pénztárgép kezelési alapismeretek

Elvárások:

EÜ kiskönyv + érvényes tüdőszűrő /elkészítésében segítünk/

önálló munkavégzés (A pultban is egyedül kell helytállni)

dinamikus, megbízható és jó kommunikációs készségek

nagy fokú munkahelyi igényesség

kultúrált, ápolt megjelenés

rugalmasság és jó stresszkezelési képesség

jó problémamegoldó készség

Elvárt tapasztalat:

Minimum 2-3 éves tapasztalat vendéglátásban

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Versenyképes bérezés + cafeteria támogatás

Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés

Határozatlan idejű munkavégzés

Munkavégzés helye: 1034 Budapest, Bécsi út 104.

Munka Típusa

1-3 év tapasztalattal

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal a veres.robert@uni-obuda.hu

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest, Bécsi út 104, 1034

Óbudai Egyetem Nonprofit Kft