Épületgépész mérnök

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, infrastruktúra fejlesztésre irányuló építési beruházásokban aktívan közreműködő épületgépész mérnök munkatársakat keresünk.

Határozatlan idejű hivatásos jogviszony a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvényben (HSZT) meghatározottak szerint.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Próbaidő: 1 év

Főbb feladatok:

 Előkészítési szakasz:

  • fejlesztési cél megfogalmazása, meghatározása
  • műszaki és pénzügyi feltételek előzetes elemzése
  • belső megvalósíthatósági tanulmány készítése
  • idő- és költségtervezés
  • vezetői döntéselőkészítő anyag elkészítése
  • közreműködés a beszerzési/pályázati eljárás lefolytatásában

Tervezési szakasz:

  • tervezési program összeállítása
  • a tervezési tevékenység szakági projektmenedzsmentje
  • közreműködés a hatósági engedélyezési eljárásokban
  • belső tervellenőri feladatok ellátása
  • folyamatos költségkontroll végrehajtása
  • tervmódosítások koordinálása, összehangolása
  • a szerződéses teljesítés ellenőrzése, a tervező munkájának értékelése, teljesítésének leigazolása

Kivitelezési szakasz:

  • a kivitelezési tevékenység szakági projektmenedzsmentje
  • építési műszaki ellenőri feladatok ellátása
  • a munkáltató szakmai képviselete, érdekeinek érvényesítése
  • a kivitelezési munka folyamatos ellenőrzése
  • a szerződéses teljesítés folyamatos ellenőrzése, költségkontroll
  • a kivitelező munkájának értékelése, teljesítések igazolása
  • műszaki átadás-átvételi eljárás lefolytatása
  • a megvalósult infrastruktúra átadása az üzemeltetési társrészlegnek

Elvárások:

  • BSc felsőfokú szakirányú (épületgépész) végzettség
  • legalább 3 év építőiparban vagy ingatlan szektorban szerezett szakmai tapasztalat
  • határozott, meggyőző kommunikáció
  • projekt szemlélet
  • precíz, önálló munkavégzés, pro-aktivitás
  • kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség, szervezőkészség
  • pontosság, határidő betartása
  • magas szintű MS Office ismeretek
  • államilag elismert nyelvvizsga

Előnyt jelent:

  • építőipari projektmenedzsmenti pozícióba vagy tervezésben szerzett szakmai tapasztalat
  • építési műszaki ellenőri jogosultság
  • szakági tervező programok ismerete (pl. AutoCad, Revit, Navisworks)
  • BIM módszer ismerete
  • MS Project ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel
  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

Illetmény és juttatások:

  • a HSZT-ben meghatározottak szerint
  • kezdő bruttó bér 1.000.000 Ft, amely releváns szakmai tapasztalat megléte esetén emelkedhet
  • versenyképes juttatási csomag

Munka Típusa

1-3 év tapasztalattal

https://nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet a hr@nbsz.gov.hu email címre, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Épületgépész 2024 Óbudai Egyetem Állásbörze” jeligét.

Munkavégzés helye

Magyarország, Budapest

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Dr. Oláhné Magdus Júlia, Lóga Nikoletta, Török István

hr@nbsz.gov.hu
+3613364943