Gazdasági menedzser

Feladatok:

  • Projektek és rendezvények költségtervezésében szakmai iránymutatás a kollégák számára
  • Folyamatos monitoring
  • Beszerzési folyamat és dokumentáció kidolgozása, betartatása
  • Támogatási szerződések előkészítése
  • Bizonylat kísérők ellenőrzése
  • Riportálás az ügyvezető és az operatív vezető felé
  • Éves költségterv előkészítése
  • Kimutatások készítése
  • Szoros együttműködés a könyvelő és a bérszámfejtő kollégákkal, valamint a jogásszal
  • Utalások indítása
  • Könyvelő munkájának ellenőrzése

Elvárások:

  • Közgazdasági/pénzügyi felsőfokú végzettség
  • 3 év szakmai tapasztalat
  • Folyamatközpontú gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Határozott döntésképesség
  • Felelősségtudat

Amit kínálunk:

  • Akár részmunkaidős foglalkoztatás
  • Kéthetente egy home office nap
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek
  • Céges rendezvények
  • Laptop
  • Kellemes irodai környezet Budapest 3. kerületében

Munka Típusa

1-3 év tapasztalattal

 toth.bettina@uni-obuda.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal, bérigény és munkaidő megjelöléssel

Munkavégzés helye

Magyarország, 1034 Budapest, Bécsi út 96/B

Óbudai Egyetem Nonprofit Kft

Bettina Tóth

toth.bettina@uni-obuda.hu
+36302095274