Shipping coordinator

FELADATOK

  • Szállítási feladatok napi, operatív szintű koordinálása
  • Szállítási- és vámdokumentumok előkészítése, fuvarszervezés
  • Szoros együttműködés társosztályokkal, kereskedelmi irodákkal, más Emerson gyárakkal, hivatalokkal, szállítmányozókkal, vámügynökséggel
  • Szállítások előkészítése, speciális alvállalkozói csomagolás koordinálása
  • Fuvarszámlák ellenőrzése, számlakorrekciók egyeztetése
  • Fuvar- és járulékos költségek elemzése, jelentések készítése, költségek csökkentése
  • Kiszállított áruk nyomon követése, adatszolgáltatás, expediálás
    Szállítmányozói reklamációkezelés (árusérülés, elvesztés, stb)

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, vagy minimum két éves szállítmányozási- és logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Windows alapú rendszerek felhasználói szintű ismerete (Excel, Access, táblázatkezelés, adatbázisok)
  • Stressztűrő képesség, rugalmasság
  • Nagyfokú önállóság, proaktív problémamegoldó képesség

ELŐNYT JELENT

  • Második idegen nyelv ismerete (német, olasz, francia, spanyol)
  • Integrált logisztikai szoftver felhasználói szintű gyakorlati ismerete
  • Oracle ismeret

Elvárt kompetenciák

szakirányú felsőfokú vézettség

angolnyelv-tudás

Munka Típusa

1-3 év tapasztalattal

Jelentkezés e-mailen: allas.fehervar@emerson.com

Munkavégzés helye

Közép - Magyarország, Székesfehérvár

EmersonProcess Management Magyarország Kft.