Villamossági szakirányú projektmenedzser

Főbb feladatok:
- Ügyvezető támogatása mellett a feladatok TELJES vagy RÉSZBENI ellátása
- Projekt támogató koordinátor kollégával való szoros együttműködés
- Projektfeladatok:
-- a projekt napi szintű követése és irányítása, dokumentálása
-- a helyszíni előrehaladás szemrevételezése és ellenőrzése az ütemterv alapján
-- teljesítménykimutatás árazott költségvetés kiegészítésével
-- cashflow aktualizálás
-- szerződött beszállítókkal való kapcsolattartás
-- a beszállítások ütemterv szerinti kezelése
-- anyagok felkutatása és berendelése egyeztetett szempontok alapján
-- átadási dokumentáció részeinek előkészítése (megvalósulási tervek elkészítése a kiviteli tervek módosításával, jegyzőkönyv és egyéb dokumentumsablonok kitöltése megadott adatok alapján, műbizonylatok beszerzése)

Elvárások:
- Folyamatban lévő vagy befejezett tanulmányok
- Rendelkezik villamossági ismeretekkel: villamosmérnök előny, de nem feltétel VAGY szakirányú műszaki menedzser
- Erős gazdasági és/vagy projekttulajdonosi szemlélet (project owner)
- Erős problémamegoldási képesség, pozitív time-management
- Magabiztos Excel ismeretek
- Revit vagy más tervező szoftver ismerete előny, de nem feltétel, azonban a munkához szükséges a használata (helyszínrajzok, megvalósulási tervek/vázlatok, elosztóterv)
- Nyitottság webalapú támogató app-ok használatára (ütemtervező, cashflow-tervező, todo-app, stb.)
- Angol nyelvismeret a dokumentációk megértéséhez
- Budapest és környékén önálló közlekedési hajlandóság autóval, mert a munkakörből adódóan helyszíni bejárások szükségesek
- Jogosítvány és körültekintő közlekedési attitűd, saját autó előny, céges költségtérítés ellenében
- Kezdetnek saját munkaeszközök (telefon, laptop, egyéb) (tartós együttműködés esetén céges eszközök)

Amit kínálunk:
- Otthoni munkavégzés lehetősége
- Hosszabbtávú együttmködés esetén cég által biztosított munkaeszközök
- SIM-kártya
- Építési területen munkavédelmi eszközök
- Autós közlekedés költségtérítése
- Parkolási támogatás munkaidőben
- Házon belüli képzés

Céges környezet:
- Nem engedjük el a kezed, nem 1 vagy 100-ból
- Együttműködés a csapattagokkal
- Nincs "oldd meg valahogy" feladat
- Támogató munkakapcsolat oda-vissza
- Közös munka a cél érdekében, ami az első osztályú átadás
- Piacképes, szilárd gyakorlati tapasztalatok komoly, leszerződött megbízásokon
- Fiatal cég (1,5 év), fiatal, de szakmailag erős kollégákkal, fiatalos hozzáállással (LEAN és digitális kultúra)

Munka Típusa

0-1 év tapasztalattal

Az önéletrajzokat és a jelentkezéseket a citehr@citeiq.hu email címre várjuk.

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

Home Office lehetőség

CITE IQ Kft.

Birtók-Molnár, Zsuzsanna

zsuzsanna.birtokmolnar@citeiq.hu