Vezető villanyszerelő / Műszaki vezető

Szerelési feladatok:
- Erősáramú szerelések
- Ipari vagy lakossági létesítmények teljeskörű villamosenergia-ellátási, villámvédelmi kivitelezési munkái
- Kábelnyomvonalépítési, kábelfektetési, kábelbekötési munkák
- Elosztószekrények, kapcsolóberendezések telepítése, bekötése
- Villamos hajtások, motorok bekötése
- Villamos berendezések üzembehelyezése

Vezetési feladatok:
- Villanyszerelő csapat helyszíni irányítása
- Műszaki megoldások és kivitelezések komplex ismerete
- Önálló irányítás, villamossági tervek és a feladatok egyeztetése alapján
- Együttműködés lehetősége műszaki kérdésekben
- Széleskörű anyag- és termékismeret
- Anyagkészlet figyelemmel követése a projekten
- Beszállítások ütemezése
- Ütemterv betartása

Elvárások:
- Villanyszerelői végzettség
- 2-5 év tapasztalat ipari környezetben vagy erős ismeretek ezen a területen
- Villamossági tervek magabiztos olvasása
- Munkatársakkal való hatékony és támogató együttműködés
- 'B' kategóriás jogosítvány
- Rugalmas, precíz munkavégzés

Előny:
- Projektvezetési gyakorlat
- Emelőgépes vizsga
- Tűzvédelmi 1-es vizsga
- Tűzvédelmi 15-ös vizsga
- Okosrendszerek felé nyitottság, tapasztalat
- Energiamérési rendszerek felé nyitottság, tapasztalat

Amit kínálunk:
- 400-700.000 Ft bruttó, tapasztalat és végzettség függvényében
- Határozatlan idejű szerződés
- Szerszám támogatás
- Munkaruha támogatás
- Telefon vagy SIM-kártya támogatás
- Saját gépjármű esetén utazási támogatás

Céges környezet:
- Együttműködés a csapattagokkal
- Támogató munkakapcsolat oda-vissza
- Közös munka a cél érdekében, ami az első osztályú átadás
- Piacképes, szilárd gyakorlati tapasztalatok komoly, leszerződött megbízásokon
- Fiatal cég (1,5 év), szakmailag erős fiatal kollégákkal, fiatalos nyitottsággal

Munka Típusa

1-3 év tapasztalattal

Az önéletrajzokat és a jelentkezéseket a citehr@citeiq.hu email címre várjuk.

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

CITE IQ Kft.

Birtók-Molnár, Zsuzsanna

zsuzsanna.birtokmolnar@citeiq.hu