Könnyűipari mérnök gyakornok

Br. 2 800 HUF / óra

Gépészmérnök, műszaki menedzser, üzemmérnök, vagy ipari mérnök szakirányon tanulsz? Esetleg csak vonz a műszaki vonal? Csatlakozz partnerünkhöz Egerben, aki kirívóan széles választékban gyárt hullámlemez csomagoló-eszközöket. Tudásod olyan gépparkon bővítheted, amely lehetővé teszi évi 10 millió négyzetméter hullámkarton lemez feldolgozását.

Készítsd partnerünknél a diplomamunkád, és teljesíts két feladatot egy csapásra!

Mik lesznek a feladataid?

· Gyártási ciklusidők meghatározása

· Anyag és értékáramlási folyamatok optimalizálása

· Layout kialakításában való részvétel

· Gépbeállítási utasítások, karbantartási és tisztítási utasítások elkészítése

Mi kell ahhoz, hogy sikeresen jelentkezz?

· Aktív, vagy (25 év alatt) passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony gépészmérnök, üzemmérnök, műszaki menedzser, vagy könnyűipari mérnök szakon

· MS Office programok felhasználói szintű ismerete

· Kitűnő analitikai és problémamegoldó készség

· Heti 20 óra vállalása rugalmasan (H-P, 7:00-15:40 között beosztva)

· Lean módszertan ismerete

· Folyamatszemlélet

· Erős műszaki affinitás

Előnynek számít, de hiánya nem kizáró ok:

· Folyamatfejlesztési, Lean, karbantartási szakirányon tanulsz

· Van minőségbiztosítási rendszerismereted (ISO 9001) és ismered a minőségtechnikákat

Miért éri meg jelentkezni?

· Órabéred a tudásod szerint alakul: br. 1900-2800 Ft/óra között, megbeszélés szerint.

· Partnerünk támogatja a munkába járást: tömegközlekedés esetén helyközi bérleted 86%-át, autóval történő bejárás esetén pedig 30 Ft/km ennek a mértéke.

· A partnerünknél végzett munkádért leigazolják szakmai gyakorlatod az egyetemhez.

· Van lehetőséged arra, hogy diplomamunkádat egy itt zajló projekt / folyamat alapján készítsd el. Ehhez partnerünk készséggel segítségedre lesz.

· Valódi szakmai tapasztalat: a munka gyakorlatorientált, így szakmai fejlődésed biztosítva van. Megtanulhatod, hogyan néz ki az egyetemen leoktatott elmélet a mindennapokban.

· Hosszútávú lehetőség: sikeres együttműködés esetén partnerünk nyitott arra, hogy gyakornoki időd letelte után főállást ajánljon neked!

Munka Típusa

Gyakorlat hallgatóknak

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, jelentkezz önéletrajzod feltöltésével a következő linken:

Munkavégzés helye

Észak - Magyarország, Eger

Fürge Diák

Berendi Barbara

berendi.barbara@furgediak.hu
+36 20 3760975