Elektromos karbantartó

Leendő feladataid:

·        Tervezett karbantartási feladatok végrehajtása és dokumentálása festő üzem területén (DÜRR robotok, applikáció technológia, konveyor pálya karbantartás, process technológia).

·        Festő üzem napi karbantartási feladatainak elvégzése.

·        Hibakeresés, hibaelhárítás; gépek, berendezések rendelkezésre állásának biztosítása

·        Felmerülő üzemzavarok elhárítása a gyártás zavartalan működésének biztosítása érdekében

Szükséges tapasztalatok:

·         Minimum 3 év villamos karbantartási tapasztalat termelő vállalatnál

·         Pneumatikus rendszerek és PLC ismerete előny

·         Emelőgép/targoncavezetői jogosultság előny

·         Felhasználói szintű számítástechnikai alapismeretek

·         Több műszakos munkarend vállalása

·         Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

·         Csapatmunkára való képesség

·         Precíz munkavégzés

Mit kínálunk Neked:

·         Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható Cafeteria

·         Céges buszjárat vagy kiemelkedő mértékű munkába járási támogatás

·         Támogató csapat

·         Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Munka Típusa

1-3 év tapasztalattal

hr.ujhartyan@rehau.com

Munkavégzés helye

Magyarország, Újhartyán

REHAU Automotive Kft.