FOLYAMATMÉRNÖK

A feladatok, amiben számítunk rád:

·         Fejleszted és megvalósítod az autóipari projektek koncepcióját az összeszerelési folyamatok terén

·         Megvalósítod az új projektek keretében a gépek és berendezések koordinációját az ajánlatkéréstől a szériatermelésig, a határidők és a költségterv betartásával

·         Kidolgozod az optimális gyártási folyamatokat, a gépek és berendezések standardizált koncepcióját

·         Új technológiákat építesz ki innovatív módon, a Smart Production és az Industry 4.0 elveinek a figyelembevételével

·         Folyamatosan egyeztetsz a belső projektcsapatokkal, illetve folyamatosan kommunikálsz a külső szállítók és a vevők felé

Mikor érdemes jelentkezned:

·         Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel

·         Szerelés vagy projektmenedzsment területen
szereztél tapasztalatot

·         Előnyt jelent, ha műanyagiparban dolgoztál korábban

·         Angol vagy német nyelvtudásod aktív, napi szinten használod

·         Szeretsz és hajlandó is vagy külföldre utazni

·         Analitikus és kreatív gondolkodó vagy, aki olyan folyamatokat teremt, amelyek hatékonyak, mint a jól olajozott gépezet

Miért érdemes jelentkezned:

·         Cafetéria juttatás évi bruttó 600.000 Ft értékben

·         Kiemelt mértékű munkába járási támogatás

·         Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

·         Támogató csapat

·         Változatos céges rendezvények

Munka Típusa

0-1 év tapasztalattal

hr.ujhartyan@rehau.com

Munkavégzés helye

Magyarország, Újhartyán

REHAU Automotive Kft.