Létesítmény üzemeltetési mérnök

Leendő feladataid:

· Létesítményüzemeltetésben résztvevő csapatok és szolgáltatók szakmai irányítása

· Termeléskiszolgáló, épületüzemeltetési és infrastruktúra rendszerek folyamatos rendelkezésre állásának, előírásszerű technológiai üzemeltetésének és karbantartásának (Hard FM tevékenységek) szervezése és irányítása

· Hatósági, partneri szerződéses kapcsolattartás és ügyintézés, kapcsolódó felülvizsgálatok, ellenőrzések támogatása, jogszabályi követelményeknek való megfelelés, létesítményüzemeltetéssel kapcsolatos auditok koordinálása

· Felelős leszel az energiagazdálkodási irányítási rendszer működtetéséért és folyamatos fejlesztéséért külső szakmai támogatás mellett (ISO50001)

· Pótalkatrész raktár irányítása, felügyelete

· Pénzügyi tervezés és nyomon követés, beszerzések és beruházások koordinálása, költségoptimalizálás;

· Rendszeres riportok és kiértékelések készítése a felettes vezetőnek

· Projektek kapcsán felmerülő műszaki megoldások meghatározása, üzemeltetési eljárások optimalizálása

Szükséges tapasztalatok:

· Felsőfokú mérnök végzettség (energetikai mérnök végzettség előny)

· Minimum 3 év releváns tapasztalat létesítményüzemeltetés területen

· Tárgyalóképes angol nyelvtudás

· ISO50001 ismerete előny

· Jó kommunikációs és szervezőkészség

· Megbízhatóság

Mit kínálunk Neked:

· Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható Cafeteria

· Kiemelt mértékű munkába járási költségtérítés

· Támogató csapat

· Változatos céges rendezvények

· Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

· Világelső robottechnológiával és automatizált megoldásokkal dolgozhat

Munka Típusa

1-3 év tapasztalattal

hr.ujhartyan@rehau.com

www.rehaukarrier.hu

Munkavégzés helye

Magyarország, Újhartyán

REHAU Automotive Kft.