Hálózati rendszermérnök

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, hálózati rendszermérnök feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

·           Aktív eszközök (firewall, router, switch) adminisztrációja, konfigurációja és felügyelete

·           Hálózati eszközök telepítése, telepítésük koordinálása

·           Hálózati hibák felderítése és elhárítása (Level 2 és Level 3)

·           Hálózati infrastruktúra tervezése, bővítése, karbantartása, optimalizálása

·           Fizikai és virtuális adatátviteli hálózatok specifikálása, tervezése, dokumentálása

·           Hálózat és IT biztonság területén együttműködés új megoldások kidolgozásában, tesztelésében, implementálásában

·           Ticketing rendszer használata

·           Specifikációk, technikai dokumentációk készítése

·           Projektekben történő szakértői részvétel

Elvárások

·            felsőfokú szakirányú végzettség vagy ennek megfelelő szakmai tapasztalat

·            min. 5 év  IT üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat

·           CCNA vagy annak megfelelő szintű hálózati ismeretek

·           CISCO hálózatok, tűzfalak terén tapasztalat

·           Site-to-Site és Remote Access VPN megoldások ismerete

·           kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, megoldáscentrikusság

·           önállóan és csapatban történő munkavégzés

·           rugalmasság, terhelhetőség, fejlődési és tanulási hajlandóság

Nyelvismeret:

·            legalább alapfokú angol nyelvtudás – műszaki anyagok felhasználásához

Előnyt jelent:

·           Gyártói minősítések

·           PaloAlto tűzfalak terén tapasztalat, gyakorlati ismeretek

·           SIEM ismeretek

·           Hálózati végpont védelmi megoldások ismerete

·           Jártasság több telephelyes környezet üzemeltetésében

·            Amit kínálunk: versenyképes jövedelem

·            Cafeteria juttatás

·            hosszú távú munkalehetőség

·            kihívásokkal teli, felelős szakmai munka

·            széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

·            szakirányú továbbképzéseken való részvétel

Szektor:

IT üzemeltetés, Telekommunikáció

·            Hálózati és Rendszermérnök

·            Rendszerüzemeltető

·            teljes munkaidő

·            Budapest

Munka Típusa

1-3 év tapasztalattal

https://nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet a hr@nbsz.gov.hu email címre, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Hálózati rendszermérnök 2024. ÓE” jeligét.

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat