KRIPTOGRÁFIAI SZAKÉRTŐ/CRYPTOGRAPHY SPECIALIST

A következő feladatokban számítunk Rád:

·                     Komplex IT biztonsági protokollok algoritmikus elemzés

·                     Kriptográfia algoritmusok tervezése és elemzése

·                     Tudományos kutatásban való részvétel

·                     Publikáció szakmai folyóiratokban

·                     Prezentáció szakmai konferenciákon.

·                     Legalább BSc matematikus, vagy informatikus diplomával rendelkezel

·                     Jártas vagy a kriptográfiában

·                     Képes vagy a precíz, önálló munkavégzésre, és csapatban is szeretsz dolgozni.

Ami nálunk előnyt jelent:

·                     Programozási ismeretek;

·                     IT biztonsági minősítések (pl. ECES);

·                     B kategóriás jogosítvány.

Amire nálunk számíthatsz:

·                     Hosszú távú munkalehetőség Magyarország kibervédelmét ellátó szervezetnél.

·                     Nemzetközi együttműködésben való részvétel.

·                     Szeléskörű tapasztalatszerzési lehetőség.

·                     Szakirányú továbbképzéseken és szakmai konferenciákon való részvétel.

·                     Fiatalos és lendületes csapat.

·                     Home Office lehetőség.

Munka Típusa

0-1 év tapasztalattal

https://nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet a hr@nbsz.gov.hu email címre, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Kriptográfiai szakértő/cryptography specialist 2024. ÓE” jeligét.

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

Home Office lehetőség

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat