Sérülékenységvizsgálati szakértő / Ethical hacker

A következő feladatokban számítunk Rád:

·         Állami-, önkormányzati és nemzetbiztonsági védelem alá eső rendszerek sérülékenységvizsgálata;

·         A feltárt sérülékenységek dokumentálása.

·         Egyéb izgalmas projektekben való részvétel.

·         Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel;

·         Jártas vagy az IT biztonság világában;

·         Ismered, és magabiztosan használod az etikus hacker alkalmazásokat, valamint hálózati ismeretekkel is rendelkezel;

·         Haladó szintű angol szövegértési (írásban) és informatikai biztonsági szaknyelv ismeretekkel bírsz;

·         Képes vagy a precíz, önálló munkavégzésre, és csapatban is szeretsz dolgozni.

Ami nálunk előnyt jelent:

·         Online CTF platformokon szerzett tapasztalat;

·         Informatikai biztonsági szakértői munkakörben szerzett tapasztalat;

·         Munkavégzéshez szükséges tanúsítványok megléte.

Amire nálunk számíthatsz:

·         Hosszú távú, stabil munkalehetőség Magyarország kibervédelmét ellátó szervezetnél.

·         Nemzetközi együttműködésben való részvétel.

·         Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség.

·         Szakirányú továbbképzéseken és szakmai konferenciákon való részvétel.

·         Fiatalos és lendületes csapat.

·         Home Office lehetőség.

Munka Típusa

0-1 év tapasztalattal

https://nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet a hr@nbsz.gov.hu email címre, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Sérülékenységvizsgálati szakértő / Ethical hacker 2024.ÓE” jeligét.

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat