Automatizálási mérnök

FELADATOK

•   Automatizált rendszerek és termelő berendezések PLC programjainak karbantartása, módosítása és fejlesztése
•   A gyár területén található robotcellák, ipari robotok és automata anyagmozgató rendszerek működtetési feltételeinek és karbantarthatóságának biztosítása, valamint továbbfejlesztése, hatékonyságának növelése.
•   Rendszerspecifikus robot programok használata, karbantartása és módosítása
•   Meglévő és új automatizált rendszerek Munkavédelmi, Környezetvédelmi, Karbantartási és Minőségi szempontú fejlesztése

ELVÁRÁSOK

•   Bsc / MSc felsőfokú szakirányú végzettség
•   PLC-programozási tapasztalat (Siemens, Omron, egyéb..)
•   Szakirányú számítógépes tapasztalat, különböző (pl.: Autodesk Inventor, AutoCAD, Solidworks stb.) rendszerek ismerete
•   Üzembe helyezési tapasztalat
•   Projekt menedzsment tapasztalat
•   Angol nyelv ismerete

ELŐNYT JELENT

•   Robot, kiváltkép KUKA Programozási tapasztalat (Kuka, ABB, Fanuc, stb..)
•   Prezentációs képességek

Munka Típusa

0-1 év tapasztalattal

allas.fehervar@emerson.com

Munkavégzés helye

Közép - Dunántúl, Székesfehérvár

EmersonProcess Management Magyarország Kft.