Shipping coordinator

FELADATOK

·         Szállítási feladatok napi, operatív szintű koordinálása

·         Szállítási- és vámdokumentumok előkészítése, fuvarszervezés

·         Szoros együttműködés társosztályokkal, kereskedelmi irodákkal, más Emerson gyárakkal, hivatalokkal, szállítmányozókkal, vámügynökséggel

·         Szállítások előkészítése, speciális alvállalkozói csomagolás koordinálása

·         Fuvarszámlák ellenőrzése, számlakorrekciók egyeztetése

·         Fuvar- és járulékos költségek elemzése, jelentések készítése, költségek csökkentése

·         Kiszállított áruk nyomon követése, adatszolgáltatás, expediálás
 Szállítmányozói reklamációkezelés (árusérülés, elvesztés, stb)

ELVÁRÁSOK

·         Szakirányú felsőfokú végzettség, vagy minimum két éves szállítmányozási- és logisztikai területen szerzett tapasztalat

·         Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

·         Windows alapú rendszerek felhasználói szintű ismerete (Excel, Access, táblázatkezelés, adatbázisok)

·         Stressztűrő képesség, rugalmasság

·         Nagyfokú önállóság, proaktív problémamegoldó képesség

ELŐNYT JELENT

·         Második idegen nyelv ismerete (német, olasz, francia, spanyol)

·         Integrált logisztikai szoftver felhasználói szintű gyakorlati ismerete

·         Oracle ismeret

Munka Típusa

0-1 év tapasztalattal

allas.fehervar@emerson.com

Munkavégzés helye

Közép - Dunántúl, Székesfehérvár

EmersonProcess Management Magyarország Kft.