Senior QA Engineer

Feladatok

    • Közreműködés magas minőségű, modern megoldásokat alkalmazó szoftver készítésében
    • Full-Stack Software Engineer (.NET + Angular) és Product Specialist kollégák munkájának támogatása QA best practice-ek megfogalmazásával és mentorálással a tesztelés területén
    • User Story-k analizálása, a hozzájuk tartozó tesztesetek definiálása és azok manuális végrehajtása
    • Automata tesztelés bevezetése és automata tesztesetek írása
    • Quality Gate-ek definiálása és gyakorlati használata
    • QA metrikák készítése

Elvárások

    • QA és tesztelési módszertanok beható ismerete
    • 5+ év szoftver tesztelői vagy QA Engineer tapasztalat
    • Automata tesztelés használatában és bevezetésében szerzett tapasztalat (Playwright)
    • Manuális tesztelésben való jártasság (thin client üzleti alkalmazások E2E tesztelése, REST api endpoint tesztelés)
    • Középszintű Python ismeret

Előny

    • .NET Core és Angular ismeret
    • CI/CD pipeline-ok használatában szerzett tapasztalat
    • ISTQB certificate

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőséget egy innovatív hazai fejlesztőcégnél
  • Folyamatos és azonnali visszajelzést a munkádról, támogató közeget
  • Versenyképes fizetést
  • Home office lehetőséget
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő, sikeres csapatot, baráti légkört

Munka Típusa

1-3 év tapasztalattal

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

Asura Technologies Zrt.