Szerviztechnikus

Feladatok

  • A meglévő gyenge- és/vagy erősáramúrendszerek karbantartása, szervizelése, bővítése, hibák elhárítása az ország minden pontján
  • Új rendszerek telepítése
  • Új kamerarendszerek beállítása

Elvárások

    • Gyakorlat gyenge- és/vagy erősáramú rendszerek telepítésében
    • Precíz, pontos és igényes, önálló munkavégzés
    • Műszaki beállítottság, érzék az elektronika világához
    • Igény a fejlődésre, új technológiák megismerésére, elsajátítására
    • “B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Előny

  • Villanyszerelő végzettség
  • Gyakorlat kamerás megfigyelőrendszerek telepítésében
  • Szakirányú végzettség biztonságtechnikai területen
  • Tapasztalat erősáramú villamossági területen
  • Tapasztalat IT és kommunikációs területen
  • Legalább alapfokú angol és/vagy német nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Hidraulikus emelőkosaras gépjármű kezelésére vonatkozó jogosítvány

Amit ajánlunk

    • Telephelyi és terepi munkavégzés váltásban, előzetes és flexibilis beosztás szerint
    • Versenyképes alapbér, túlóra és teljesítményarányos alapbéren felüli bónusz
    • Teljes állású, határozatlan idejű munkaszerződés, alkalmazotti jogviszony
    • Munkába járás támogatása
    • Céges mobiltelefon magánhasználatra is

További információ

A munkavégzés országosan, több helyszínen történik, de budaörsi székhellyel.

A munkavégzéshez megkapsz minden szükséges eszközt:

  • Céges járművet
  • Megfelelő munkaruhát
  • Céges mobiltelefont
  • IT eszközöket
  • Minőségi szerszámokat, gépeket

Munka Típusa

0-1 év tapasztalattal

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

Asura Technologies Zrt.