Site Reliability Engineer

Feladatok

  • Kubernetes cluster-ek telepítése, konfigurálása és karbantartása on-premise és cloud környezetben.
  • Az alkalmazások CI/CD támogatása ArgoCD segítségével
  • Helm chartok fejlesztése és karbantartása
  • A rendszer teljesítményének monitorozása Grafana segítségével, valamint a teljesítményproblémák azonosítása és megoldása.
  • Biztonsági irányelvek, hálózati szabályok implementálása a Kubernetes környezetben.
  • Automatizálási szkriptek írása és a deployment folyamatok optimalizálása.
  • Problémák diagnosztizálása és hibaelhárítás a különböző környezetekben.

Elvárások

  • Legalább 3 év releváns tapasztalat Kubernetes környezetben.
  • Tapasztalat konténerizációs technológiákban, mint a Docker és Kubernetes.
  • Ismeretek CI/CD eszközök terén, különösen ArgoCD és Helm chartok használatában.
  • Mély ismeretek a Linux operációs rendszerekkel kapcsolatban.
  • Gyakorlati tapasztalat a rendszermonitorozásban és a teljesítmény optimalizálásában, ideális esetben Grafana használatával.
  • Ismeretek hálózati konfigurációban és biztonságban, beleértve a hálózati szabályokat, firewalleket és VPN-t.
  • On-call vállalása

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőséget egy innovatív hazai fejlesztőcégnél
  • Folyamatos és azonnali visszajelzést a munkádról, támogató közeget
  • Versenyképes fizetést
  • Home office lehetőséget
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő, sikeres csapatot, baráti légkört

Munka Típusa

0-1 év tapasztalattal

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

Asura Technologies Zrt.