Service Engineer

Feladatok

    • Külföldi és belföldi helyszíneken üzemeltetett helyi szerverek telepítése, konfigurálása és üzemeltetése
    • Külföldi és belföldi helyszíneken üzemeltetett, felszerelt kamerák konfigurálása
    • Irodai IT infrastruktúra üzemeltetése, új hardverelemek beüzemelése és tesztelése
    • Monitoring rendszer nyomonkövetése
    • Céges hardverek nyilvántartásának kezelése
    • Készenléti támogatás biztosítása

Elvárások

    • IT üzemeltetésben szerzett tapasztalat Linux/Windows környezetben
    • Alapvető hálózati ismeretek
    • Problémamegoldó képesség
    • Személyes fejlődés iránti igény
    • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előny

    • Linux operációs rendszer ismerete
    • Kamerarendszerek konfigurálásában és üzemeltetésében szerzett tapasztalat
    • Monitoring rendszerek ismerete

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőséget egy innovatív hazai fejlesztőcégnél
  • Folyamatos és azonnali visszacsatolást a munkádról, támogató közeget
  • Nemzetközi projektekben való részvételt
  • Versenyképes bért
  • Rugalmas munkavégzést
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő, sikeres csapatot, baráti légkört

Munka Típusa

0-1 év tapasztalattal

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

Asura Technologies Zrt.