Parking Enforcement - Back-office munkatárs

Feladatok

    • Amerikai parkolókból beérkező büntetések manuális ellenőrzése
    • Saját fejlesztésű rendszerünk magasfokú elsajátítása és használata
    • Az egyénileg kiszabott parkolók napi szintű felügyelete

Elvárások

    • Precizitás, monotóniatűrés
    • Önállóság, megbízhatóság, terhelhetőség, problémamegoldó képesség
    • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
    • Személyes fejlődés iránti igény

Előny

    • Komplex gondolkodásmód
    • Azonnali munkába állás
    • Back-office munkakörben és csapatmunkában szerzett tapasztalat
    • Alapszintű angol nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőséget egy innovatív hazai fejlesztőcégnél
  • Folyamatos és azonnali visszajelzést a munkádról, támogató környezetet
  • Versenyképes fizetést
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő, sikeres csapatot, baráti légkört

Munka Típusa

0-1 év tapasztalattal

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

Asura Technologies Zrt.