Engineering Manager

Feladatok

  • Karrier út tervezés, a fejlődésük támogatása coach szerepkörben
  • Toborzási terv (hiring plan) készítése, interjúztatásban aktív szerepvállalás
  • A csapat megbeszéléseinek, ceremóniáinak facilitálása
  • Fejlesztésekkel kapcsolatos vállalások és határidők megadása és azok betartásának biztosítása
  • Fejlesztési folyamatok és eszköztár kialakítása a szervezeti iránymutatások betartásával
  • Csapat mérőszámainak kialakítása és azok folyamatos monitorozhatóságának megoldása, a transzparens működés kialakítása
  • Egyéni szintre lebontott célok meghatározása a fejlesztőkkel közösen
  • Rendszeres értékelések és visszajelzések
  • 1:1-ok kiszámítható és rendszeres megtartása
  • Együttműködés a többi Engineering Managerrel, a szervezeti összehangolt működés biztosítása
  • Státuszok készítése és a szükséges információk biztosítása

Elvárások

    • 10+ év tapasztalat IT területen, fejlesztői háttér
    • 3+ év tapasztalat szoftverfejlesztő csapatok vezetésében
    • Tapasztalat általunk használt technológiákkal (.NET, Angular)
    • Agilis szemlélet
    • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőséget egy innovatív hazai fejlesztőcégnél
  • Folyamatos és azonnali visszajelzést a munkádról, támogató közeget
  • Versenyképes fizetést
  • Home office lehetőséget
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő, sikeres csapatot, baráti légkört

Munka Típusa

1-3 év tapasztalattal

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

Asura Technologies Zrt.