Fullstack Engineer

Feladatok

  • Közreműködés magas minőségű, modern megoldásokat alkalmazó szoftver készítésében
  • Alkalmazás fejlesztése .NET backend és Angular frontend technológiai stacken

Elvárások

  • Szoftverfejlesztési módszertanok, patternek beható ismerete
  • Elosztott rendszerek fejlesztésében, monitorozásában és optimalizálásában szerzett tapasztalat
  • 4+ év fejlesztői tapasztalat
  • .NET 5+ (C#, Asp.Net) mély ismerete
  • Angular vagy hasonló Front-End technológiák ismerete
  • Relációs adatbázisok ismerete (PostgreSQL, MS SQL)
  • Docker és Kubernetes gyakorlati tapasztalat
  • Message Queue technológiákban való jártasság
  • Analitikus és algoritmikus gondolkodásmód
  • Git

Előny

  • RabbitMQ tapasztalat
  • NoSQL adatbázisok ismerete
  • CI/CD pipeline-ok ismerete
  • AWS vagy Azure ismeret
  • Agilis módszertanokban gyakorlati tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőséget egy innovatív hazai fejlesztőcégnél
  • Folyamatos és azonnali visszajelzést a munkádról, támogató közeget
  • Versenyképes fizetést
  • Home office lehetőséget
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő, sikeres csapatot, baráti légkört

Munka Típusa

1-3 év tapasztalattal

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

Asura Technologies Zrt.