Technical Lead

Feladatok

  • Szoros együttműködés a Product Managerrel és a fejlesztői csapattal
  • Megvalósítás tervezése mind technológia, mind skálázható rendszer szempontjából
  • A csapat számára a technológiai alapok lefektetése, PoC-ok és Spike-ok megvalósítása
  • A csapat szakmai fejlődésének támogatása, részvétel az interjúztatásban, belső képzésekben és a review folyamatokban

Elvárások

  • 5+ év programozói tapasztalat
  • .NET Core framework ismerete
  • Angular / React ismerete
  • Rendszertervezés (System Design)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előny

  • Microservice architektúra tapsztalat
  • Kubernetes
  • AWS / GCP
  • Agilis módszertanok ismerete

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőséget egy innovatív hazai fejlesztőcégnél
  • Folyamatos és azonnali visszacsatolást a munkádról, támogató közeget
  • Versenyképes fizetést
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő, sikeres csapatot, baráti légkört
  • Home office lehetőséget

Munka Típusa

1-3 év tapasztalattal

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

Asura Technologies Zrt.