IT Project Manager

Feladatok

  • Projekt korai szakaszában, terjedelem és szükséges erőforrások tervezésében részévétel
  • Projekt feladatok kidolgozása és végrehajtása, szerződés szerinti szállítása
  • Felhasználói igények folyamatos megértése, ezáltal további lehetőségek kialakítása
  • Projekt tervek készítése, napra készen tartása a fejlesztési vezetővel együttműködve
  • Szoros együttműködés és egyeztetés az ügyféllel illetve a projektben közreműködő kollégákkal
  • Fejlesztési folyamat aktív nyomon követése és arról naprakész riportok készítése
  • A projekt teljesítményének és mérföldköveinek aktív nyomon követése és arról kimutatások készítése
  • Rendszeres prezentációk a stakeholderek felé magyar illetve angol nyelven

Elvárások

    • Felsőfokú végzettség
    • Tárgyalás szintű angol nyelvismeret
    • 5+ év releváns szakmai tapasztalat
    • Projektvezetési módszertanok ismerete
    • Fejlesztési projektek irányításában szerzett tapasztalat
    • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban (angolul egyaránt)
    • Magas szintű problémamegoldó képesség gyorsan változó környezetben
    • Hajlandóság önálló munkavégzés mellett más csapatokkal való együttműködésre

Előny

    • PMP vagy más azzal egyenértékű projekt management szakmai képesítés
    • Angol mellett további magas szintű nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőséget egy innovatív hazai fejlesztőcégnél
  • Folyamatos és azonnali visszacsatolást a munkádról, támogató közeget
  • Nemzetközi projektekben való részvételt
  • Versenyképes bért
  • Rugalmas munkavégzést, pénteki home office lehetőséggel
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő, sikeres csapatot és baráti légkört

Munka Típusa

1-3 év tapasztalattal

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

Asura Technologies Zrt.