Feladatok

  • Linux operációs rendszerek távoli telepítése, konfigurálása és üzemeltetése
  • Hibajegyek feldolgozása, priorizálása
  • Beérkező problémák megoldása, szükség esetén eszkalálása a további támogatási szintek felé
  • Kamerarendszerek beállítása, távoli menedzselése
  • Projekttel kapcsolatos feladatok elvégzése, ennek koordinálása és monitorozása
  • Irodai informatikai eszközök üzemeltetetése, karbantartása
  • Műszakokban történő munkavégzés (7/24) a beosztástól függően otthonról

Elvárások

  • Középfokú informatikai végzettség vagy hasonló munkakörben (Service Desk) szerzett tapasztalat
  • Linux/Windows rendszerek alapszintű ismerete
  • Alapvető hálózati ismeretek
  • MS Office alkalmazásában szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Nagyfokú önállóság
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Ügyfélorientált szemlélet, segítőkészség
  • Megfelelő kommunikációs képesség
  • Középszintű angol nyelvtudás (elsősorban írásban)

Előny

  • Felsőfokú végzettség
  • IP-alapú videokamerák ismerete

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőséget egy innovatív hazai fejlesztőcégnél
  • Folyamatos és azonnali visszacsatolást a munkádról, támogató közeget
  • Versenyképes fizetést
  • Rugalmas munkavégzést
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő, sikeres csapatot, baráti légkört

Munka Típusa

0-1 év tapasztalattal

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest

Asura Technologies Zrt.