Szakmai gyakorlat

A Paks II. Zrt. számára jelentős munkaerőforrást képezhetnek azok a hallgatók, akik megfelelő elméleti ismerettel és motivációval rendelkeznek a szakmai gyakorlatuk eltöltéséhez, valamint a későbbiekben akár a Társaságnál történő elhelyezkedéshez.

A program a felsőoktatási intézmények által előírt kötelező szakmai gyakorlat keretében vagy a hallgató egyéni érdeklődése, motivációja alapján zajlik.

Műszaki, informatikai, gazdasági, kommunikációs és HR területeken várjuk jelentkezésed.

Gyakorlatod eltöltése során Orientációs és Mentori Programunkkal szakmai támogatást biztosítunk, mely segítséget nyújt a beilleszkedésben és szakmai fejlődésben.

Feladatok

A szakmai gyakorlat lehetőségének kiemelt célja, hogy hallgatói munkaszerződéssel foglalkoztatott munkavállalóként megismerd a fogadó szervezeti egység működését, releváns szakmai ismereteket szerezhess.

Elvárások

  • nappali alap- vagy mesterképzésen tanulj,
  • rendelkezz aktív hallgatói jogviszonnyal,
  • angol középfokú nyelvtudás szükséges, amennyiben műszaki területre jelentkezel
  • felhasználói szinten ismerd az MS Office-t.

Készségek

  • nyitottság, kezdeményezőkészség
  • precizitás, megbízhatóság
  • rugalmasság

Amit kínálunk

  • a gyakorlati időd alatt munkaviszonyt és fizetést biztosítunk,
  • leigazoljuk kötelező szakmai gyakorlatodat,
  • szakmai támogatást nyújtunk a szakdolgozatod vagy diplomamunkád elkészítésében, külső konzulenst is biztosítunk,
  • a gyakorlatod teljes ideje alatt mentor segíti a munkádat.

Munkavégzés helye

A Társaság a hallgatókat elsődlegesen a paksi telephelyein foglalkoztatja.

Dél - Dunántúl, Paks

Paks II. Atomerőmű Zrt.

Szabó Orsolya

oszabo@paks2.hu